Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A skoro juz mowa a calej tej paczce to:

- IMHO VFC nie wymaga upg - w stocku spisuje sie zajebiscie i juz ma precke 6.04 w stocku

- tlumik PBS1 bedzie w moim pieknym AKMie (na fotach widzicie nowe drewienko do onego i mag bakielitowy 7.62

- jak pisal szczepi precka idzie do jego heidi ;)

- HK416 jak pisalem jest wlasnoscia BREDOKA, a ja tylko bylem adresatem paczuszki :)

 

Tak wiec w szocie mamy juz 2 repliki z vfc. Oby tak dalej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

1. czy preclufa w stocku to potwierdzona jakims textem na pudelku informacja?

2. czyte 360 fpsow o czym pisano wyzej bylo jakos mierzone bo wg WGC gun ma ok 320

3. NAJWAZNIEJSZE - co z GB??? Pisza ze wewnetrzne czesci sa wszystkie jak w V.2 ale szkielet to jakis custom - czy jesli padnie (nie wiem poki co jak z wytrzymaloscia VFC) to zwykly V.2 wejdzie czy bedzie trzeba kombinowac zamiennik od producenta?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

dziś oddałem pierwsze nieśmiałe strzały testowe i powiało żenadą. Co prawda kulki 0.28 ale zasięg wyniósł max 25 metrów niezależnie od kręcenia HU tak więc na dzień dobry HK idzie na warsztat i przynajmniej zobaczymy co z HU. NO i przy okazji zerknę do środka.

 

Ale wykonanie boskie

Link to post
Share on other sites

Gumkę HU z dystanserem bo bez tego nie strzelało.

 

Prowadnicę zprężyny bo się bałem że sie połamie tak jak łamały się w CA.

 

Wymieniłem głowicę cylindra bo miałem ale stockowa może chodzić.

 

Wymienię łożyska na kulkowe bo plastokowym nie ufam.

 

Założę obustronne łożyskowanie bo zawsze zakładam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć

2 pytania do Stiffa

 

Po pierwsze - w recenzjach na arnieairsoft piszą o kiepskiej i gibającej sie kolbie. Czy zauważyłeś to samo w swojej replice? Jakie jest Twoim zdaniem jej wykonanie i czy dobrze się trzyma?

 

Po 2 - Jaki jest ROF (i na jakich bateriach oczywiście)?W przyblizeniu ofc

 

Pozdrawiam

Edited by Myrdred
Link to post
Share on other sites

kolba siedzi solidnie.

ROF - niemieżalny:) - bateria RC8.4 daje takiego kopa, że mag nie nadążał podawać kulek. Mocniejsza sprężyna juz czeka a jak to nie pomoże to wsadzę słabszy silnik bo max co tam wsadzę to 150PDI

Link to post
Share on other sites

wyglądaja rachitycznie i ja bym sie bał ale przezroczysty plastik tłoka i popychacza, który uwazałem za najsłabsze ogniwo sporo wytzrymał kulek w paru egzemplarzach wic pozory mogą mylić. Na pewno potrzeba będzie zmienic łożyska na metalowe i dac jakies łożyskowanie - przynajmniej prowadnicę bo plastikowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...