Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Oryginalny Tiger-Stripes od Helikon-a ?


Recommended Posts

:? Ludziska , mnie chodziło o możliwie najdokładniejszą kopię (krój i wzór kamuflażu a nie jakieś niewiadomo co uszyte wg tego co się komuś wydawało. I w dodatku upstrzone naszywkami. O ile mi wiadomo to ruszali do akcji bez jakichkolwiek naszywek. Spodnie , patka od kieszeni z niezakrytymi guzikami , bluza dwie kieszenie na piersiach , guziki tak samo niezakryte no i te czarne pasy w kamuflażu znacznie szerzej umieszczone. Chyba to się nazywało Advisor jacket, pants hat .Niestety nie stać mnie na kopię z TigerStripeProducts :ściana: dlatego pytam.

Link to post
Share on other sites

Słucham???......jak bede nazista to ci powiem.

 

A wracając do krzyża...czy wogole wiesz ze to krzyz maltanski...i niemożna go tylko kokarzyć z nazizmem.

 

a pozatym....ja to jestem inny tak?......a wy jestescie tacy sami.atak klonów czy jak?

 

a pozatym jesli masz jakies sugestie na moj temat wogole mnie nieznając to moze najpierw byś zapytal czemu mam taki symbol w podpisie a nie odrazu wymyslał oskarżenia ktore nawet prawdą niesą..........

Link to post
Share on other sites

Uspokój się, bo znowu zrobisz z siebie "debila" i napiszesz za dużo. A ten krzyż jakoś tak podobny jest do tego nazistowskiego i dlatego to napisałem żebyś zmienił baner (jeszcze jakiś pismak to zobaczy i zaczną nas utożsamiać z Nazistami albo Młodzieżą wszechpolską). Ty nie jesteś inny tylko popełniasz błędy na forum, za które cała społeczność będzie (nie daj Boże) musiała odpowiadać. A do Szczepa to raczej podobny nie jestem :D

Link to post
Share on other sites

Pisze bo kazdy by pisal jak sie kogoś o coś oskarża...a jesli uważasz że robie z siebie debila to sam sie nad sobą zastanów......

 

chyba nie rozróżniasz pojęcia "identyczny" od "podobny"....wiesz gdyby ten krzyżyk mial w srodku swastyke to rozumiem ze możesz sie pszyczepić..ale jej niema.co znaczy że niejest identyczny z "krzyzem żelaznym"

 

jesli pszyczepisz znak mercedesa do malucha to czy ten maluch bedzie identyczny z mercedesem tylko dlatego ze mu pszyczepiłes znak mercedesa?

 

a i jak zobaczysz taki krzyz czteroramienny na jakichś pokazach bractw rycerskich lub w logo klubu motocyklistów to się niezdziw........

 

Mam nadzieje że wiesz że i sama swastyka która jest uważana za symbol nazizmu nawet niejest wytworem Hitlera...on ja tylko skopiowal i nadał jej inne znaczenie....

 

ps.każdy jest inny,różnica polega na tym ze jedni się to tego pszyznają inni nie....

Link to post
Share on other sites
Mam nadzieje że wiesz że i sama swastyka która jest uważana za symbol nazizmu nawet niejest wytworem Hitlera...on ja tylko skopiowal i nadał jej inne znaczenie....

Wiem, wiem, ale skoro użył jej Hitler to tak jak byś ją naznaczył i od tej pory już zawsze będzie kojarzyła się ludziom z Nazizmem.

Doradzam zmianę baner’u i to tyle(choćby koloru żeby podkreślić odmienność od niemieckiego symbolu)

Tak wiem ze każdy jest inny i dobrze, że się do tego przyznajesz

p.s. sory za tak dużego offtopa

Link to post
Share on other sites

Wiesz też myslalem o kolrystyce..ale tego wziąłem z jednej ze stron internetowych bo innych nieznalazlem a jak wiesz niechcialem wklejać foty kzyza zelaznego(tego ze swastyką)...

 

A pozatym czarny z biala lub srebrną obwódka jak mowilem jest też wykorzystywany przez motocyklistów i wlasnie między innymi mam go w podpisie.

 

Pozdrawiam. i Wesołych Świąt !

Link to post
Share on other sites
Wiesz też myslalem o kolrystyce..ale tego wziąłem z jednej ze stron internetowych bo innych nieznalazlem a jak wiesz niechcialem wklejać foty kzyza zelaznego(tego ze swastyką)...

 

A pozatym czarny z biala lub srebrną obwódka jak mowilem jest też wykorzystywany przez motocyklistów i wlasnie między innymi mam go w podpisie.

 

Pozdrawiam. i Wesołych Świąt !

 

 

west coast choppers

 

http://www.chopperwire.com/westcoastchoppe...wcc_tshirts.jpg

 

fe faszyści amerykańscy :roll: dyskusja bez sensu...

Link to post
Share on other sites

Miedzy innymi WCC ma w znaku krzyza .....zresztą Orange County Choppers też ma ciuch z taki m krzyżem i wiele innych..

 

poprostu krzyż ten zwiazal sie już z motocyklistami..;)

 

A co do faszystów.......no moze i niektórzy są bo swiat jest wielki ale napewno niewszyscy..........różne poglądy,różni ludzie......

Link to post
Share on other sites
Wiesz też myslalem o kolrystyce..ale tego wziąłem z jednej ze stron internetowych bo innych nieznalazlem a jak wiesz niechcialem wklejać foty kzyza zelaznego(tego ze swastyką)...

paint'a nie masz lub corel'a :?:

 

A co do faszystów.......no moze i niektórzy są bo swiat jest wielki ale napewno niewszyscy

większość z WCC

I to by było na tyle w tem temacie :D

Link to post
Share on other sites

A mnie się to z dupą kojarzy. Bo mnie się prosze państwa ostatnio wszystko z dupą kojarzy. Wytłumaczono mi, że to zdrowsze od kojarzenia faktów na podstawie rzetelnej wiedzy, której przeciętny bohater powieści Orwella i tak nie posiada.

 

Tak mu się spodobało to sobie przypiął...

 

Suchajcie, to może sobie jakis mały zlocik urządzimy. Wiecie żwawa słowiańska piosenka, na nutę "Sztadary w górę", ćwiczenia w zamawianiu piwa, konkursy tematyczne jakieś... 20 kwietnia Wam pasuje?

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Mam programy graficzne i interesuje sie grafiką więc zrobic sam obrazek to żaden problem...broblem go wstawić bo nieznam sie na programowaniu i takich tam...

 

a wracając do podpisu...w "FAQ" wyczytalem że w podpisie może byc tylko grafika która juz jest na jakies stronie w necie.. a tak z wlasnego kompa niemozna wstawic. Jesli wiesz jak wstawić taki obrazek z mego kompa to mnie oswieć.bo ja niewiem.

Link to post
Share on other sites

a wracając do tematu...

 

Jeśli chodzi o dobrego TS to bardzo o niego cięzko w Polsce - tak na allegro, jak i poza. jeśli już, polecam TS Products lub dobre kopie w USA lub w Europie Zachodniej. W USA polecam np. Treya Moora : http://www.mooremilitaria.com/prod02.htm - kupiłem u gościa swego czasu sporo towaru i nigdy nie żałowałem. W linku macie dwa najbardziej powszechne typy TS w NAMie, noszone przez ARVN, CIDG, 5SFG, SOG i kogo tam jeszcze... To jest oferta dla tych, którym zależy na wierności oryginałowi. Cała reszta bowiem, przede wszystkim w kroju BDU ale i kolorystyce, nijak do NAMu nie pasuje. Co prawda jeden mój znajomy nakłonił pewną krawcową do przeróbek BDU na krój TS, ale co się kobieta na tym naklęła to jej :-) Juz lepiej byłoby uszyć od podstaw.

 

Tak więc - miłośnicy TS (i ja do nich należę btw :-) z NAMu ,,skazani'' są na zagraniczne repliki. Jeśli zaś komuś nie zależy na płaskich kieszeniach, zwykłych guzikach etc, polecam linki z allegro wyżej

pozdr

w

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
:? Ludziska ' date=' mnie chodziło o możliwie najdokładniejszą kopię (krój i wzór kamuflażu a nie jakieś niewiadomo co uszyte wg tego co się komuś wydawało. I w dodatku upstrzone naszywkami. O ile mi wiadomo to ruszali do akcji bez jakichkolwiek naszywek. Spodnie , patka od kieszeni z niezakrytymi guzikami , bluza dwie kieszenie na piersiach , guziki tak samo niezakryte no i te czarne pasy w kamuflażu znacznie szerzej umieszczone. Chyba to się nazywało Advisor jacket, pants hat .Niestety nie stać mnie na kopię z TigerStripeProducts :ściana: dlatego pytam.[/quote']

 

naszywki na tigerach też nosili, często także kolorowe :?

obecne kopie TSP są kiepskie, niestety :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...