Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Powrót do Airsoftu


Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Po ponad 10 latach, chciałbym wrócić do Airsoftu. Z tego co poczytałem na forum to polecane repliki to DE. W przypadku tańszych wygrywają z Specna. Ale są też droższe wersje, ale według opisów to różnica jest tylko w długości lufy i wyglądzie zewnętrznym. W przypadku wydania na replikę przykładowo 1000 zł to lepiej wybrać DE/Specne czy coś od G&G ale tam to będzie wersja z tworzywa. Tylko czy to tworzywo dalej jest lepsze od chińskiego znalu? Bo trochę się zmieniło dokąd pamiętam. Sam zaczynałem od G36 JG, potem cm041 i na końcu M4 od EA. W którymś temacie było, że cyma platinum to bardziej 1 klasa niż druga. Faktycznie to prawda czy tylko jedna opinia? Recenzja na stronie też dotyczy pierwszych/starszych wersji bo w opisie jest zwykła komora hopup, wtyk to mała tamiya. A teraz na taiwangun jest wersja z rotacyjna komorą i wtyk jest już deans. 

Link to post
Share on other sites

W teorii są organizowane strzelanki w okolicy i to też dlatego zdecydowałem się wrócić. 

Tak więc skoro w tej kwocie różnice są marginalne to faktycznie trzeba wybrać co najbardziej mi się podoba. 
Zdaje mi się, że kiedyś były większe różnice niż teraz. A jeśli chodzi o ceny to się trochę zdziwiłem, jak przez jakiś tego nie śledziłem.

Link to post
Share on other sites

Jak lubisz AK, to na gunfire są teraz bardzo okazyjne ceny na E&L w wersji essential. Zero znalu, sama stal. Piękna sprawa. Ja mam swojego ak105 E&L od jakich 6 lat..? Mieliśmy parę lat przerwy, też dopiero wróciliśmy do asg. Na pierwszej od lat strzelance stockowy tłok mi umarł xd. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż wewnątrz to nie jest nie wiadomo co, to jednak na zewnątrz pełna stal... Ja się jaram.

Moja dziewczyna ma M4 e&l, również jest zadowolona. Strzela bezawaryjnie.

Ostatnio jeden chłopaczek kupił sobie właśnie essentiala za 780zł xddd. Również zero znalu, jak na stock strzela fajnie. Ja bym zabił za takie okazje jak zaczynałem przygodę z asg jakieś 10 lat temu.

Ogólnie to po zakupie swojego, to chyba zostałem fanatycznym wyznawcą e&l więc mogę nie być w 100% obiektywny xd. Chociaż może to być zasłużone.

Edited by Bobur
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o repliki to u mnie bardziej to wygląda tak 

AR-15->HK416->G36->MP5->AKxx

Teraz też widziałem, że można dostać w podobnej cenie jak DE, Specne Edge, więc to chyba lepszy wybór niż Core czy Flex. A o E&L słyszałem, ale jakoś AR-15 nie widziałem od nich. Ale może przeoczyłem. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...