Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Low-cap MP5 STAR


Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanka co do Low-cap'ów STARA do MP5.

No więc:

1. Są kompatybilne z MP5 CA?

2. Jak z jakościa wykonania i wytrzymałością? Czy plastik daje radę?

3. Jak z zacięciami? Czy występują?

4. Czy wreszcie możecie mi je z czystym sumieniem polecić? A może jest coś lepszego i zarazem w podobnej, niezaporowej cenie?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Ad4.Polecam mid-capy firmy MAG za bardzo atrakcyjną cenę 35 zł. na Machingune takie widziałem na pewno też są w innych sklepach.Jeśli chodzi o kompatybilnosc tym magazynków z MP5 CA to tak są one kompatybilne,co do zacięć to raczej nie występują , magazynek jest plastikowy.

 

 

Ps.Użyj opcji szukaj to z tego co wiem na pewno znajdziesz temat o tych magazynkach.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Tak mid-cap`y firmy MAG pasują do wella ;).

 

A co do low-capów stara to pasują do CA, TM, Well i innych.

Ja ostatnio nad nimi myślałem bo miałem do wyboru 2 Star`y albo 1 CA i wybrałem CA, bo w 2 starach mieści się 60 kulek a w jednym CA 50, i jeszcze skusił mnie ten metal ;).

 

 

Pozdro Michoxx :mrgreen: .

Link to post
Share on other sites

Zgadzam sie z Tarnusem...Że magazynki firmy STAR sa Real - Capami, wiec tu nie ma sensu podawać odpowienidków innych firm bo podajecie Lowy lub Midy...Magazynki Star kupuje sie właśńie dlatego by mieć Realna ilośc kulek a nie z powodu ich wykonania ( któremu można wiele zarzucić)...

1. sa kompatybilne (sam używam w MP5 CA)

2. nie raz i nie dwa upadły mi na beton o ziemi juz nie wspominając...Oprócz otarć i odprysków farby brak jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych ( i tu tez jest nastepny skłon ku realizmowi, ponieważ coraz częsciej używa sie magazynków plastikowych - mniejsza waga)

3. Użytkuje 10 szt. Starów przez ponad pół roku i to intensywnie...Wynik ZERO ZACIĘĆ...!!

4. jeśli interesuje cię Realizm to kup Stary (atrakcyjna cena ok.25zł za szt. )

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja na swoje nie narzekam, a jeśli ktoś chce kupić, to polecam z machineguna. 10 magów za 130 złotych, to jest okazja :) Mi się dzisiaj jeden sciął, to znaczy sprężyna się w nim zakleszczyła, ale już to naprawiłem :)

Edited by skuziak
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...