Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cheek Pad-rifle


Recommended Posts

Widzieć nie widziałem, bo nigdy mnie coś takiego nie interesowało. Ale poszukaj po sklepach myśliwskich, moze nie bedzie tak wypaśne i firmowe, ale coś podobnego na pewno się znajdzie. Albo zrób samemu po prostu.

Link to post
Share on other sites

ja znalazlem pare, wygladaja gorzej ale zawsze to cos

ceny od 23-30 zl

 

http://bron1.pl/?load=optyka&load=akcesori...na=1&order=cena

 

http://www.sklep-oikos.net.pl/sklep,797,,,...ln,93572,0.html

 

jesli chodzi oczywiscie o takie ktore trzymaja tylko naboje, bo nie znalazlem takich z podporka na policzek, jesli ktos by znalazl cos takiego w polskich sklepach to podajcie tu linki

Link to post
Share on other sites

Hm, niezle- dziekuje za link. Nawet dosc tanie

Do takiego mozna spokojnie doszyc podporke na policzek- bedzie o wiele prosciej niz tworzyc to od nowa.

Bedzie ladnie wygladalo jak sie wlozy do tego kilka zdeaktywowanych naboi.

Link to post
Share on other sites

Witam :!:

osobiście używam tego "bullet holder" (bo pod tą nazwą też można szukać) który bocian podał w drugim linku i jest ok :ok:

 

kupiłem o tu...za grosze

 

http://www.garbacz.pl/mysliw.htm

 

a jeżeli chodzi Ci o sam Cheek Piece to jest gdzieś na którymś z naszych sklepów ale niemoge znaleść linka :(

 

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 9:54 am ]

Powiem jeszcze że najlepiej, najwygodniej bedzie samemu sobie zrobić cheek piece z...materiału.Jak na fotce niżej:

 

http://img61.imageshack.us/my.php?image=sn...iper00032gu.jpg

 

plusy:

- pełna regulacja (zależy ile warstw materiału nałóżymy)

- wygodny

- prawie nic niekosztuje :wink:

Link to post
Share on other sites

dzieki

A tak przy okazji- to jest jedno z moich ulubionych zdjec.

Bullet holdera kupilem w pierwszym lepszym sklepie mysliwskim, kosztowal mnie smieszne 20 pln. Co do "baki" bo tak sie po polsku to nazywa dowiedzialem sie od faceta w mysliwskim :) ) to w polsce nie mam podobno szans na dostanie czegos takiego.

Musze teraz poglowkowac zeby jakos eleganco polaczyc bake- poduszeczke i te ladownice.

 

a propos- chcialem kupic klapki na lunete i nie uwierzycie- 53 zl za sztuke ( a jak wiadomo trzeba 2). Zglupieli do reszty, 50 zlotych za kawalek plastiku.

Pewnie i tak sie zmusze do zakupu...kiedys :(

pzdr

 

 

UZUPELNIENIE

 

Eddie

Pomysl byl rzeczywiscie trafiony

Wystarczylo pod elastyczny material ladownicy wpakowac wyprofilowany klocek steroipanu i jest jak marzenie:))))))))

Link to post
Share on other sites
Eddie  

Pomysl byl rzeczywiscie trafiony  

Wystarczylo pod elastyczny material ladownicy wpakowac wyprofilowany klocek steroipanu i jest jak marzenie:))))))))

 

No widzisz czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze :wink:

Zaoszczędziłeś kase którą możesz wydać na np klapki flip open :)

 

Pozdrawiam Eddie :!:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Dlugo szukalem z czwego uszyt Check-pack, Szerokej gumy nikde nebylo mozno kupit. Potem mne osvietilo i vlazlem do sklepu s protetickimi artikulami i spredazi zdrovotnych potrzeb. Dlugo szukalem i nareszte ZNALAZLEM. Kupilem na scongniente kolana gume v kolorze czarnym. Jest ona beze swova, jest na jednej strone szersa i na drugej mniejsa,jak by zrobiona na kolbe. Potem mi starcilo naszyt kavalek gumy nakladanej,do tego vtisnont patrny i gotove, Jest revelacyjna,lepsa od vszystkich kture vidzalem dotychczas.

Jeszte raz z czego zrobilem,jest to nasuvka na chore kolano z čarnego mienkiego i prenznego materialu.

Zdientia moge przyslat mailem,lub jesli ktosz umie umiestit foto ,to byl bym vdienczny

piszte na jiri.rucky@tiscali.cz

Link to post
Share on other sites

podeslij mi na rarak@wp.pl

 

 

uzupelnienie:

dzieki za zdjecia

Powiem ci ze wyszlo ci genialnie. Niewiele sie to rozni od kupionego w sklepie bulet holdera. Gratuluje pomyslu z z gumka na kolano :]

 

Skad zdobyles takie fajne naboje?

Link to post
Share on other sites

Na poligonie strzeleckim,tam chodzom s duzimi miedviedjobijkami i tie duzokalibrove mosenzne naboje nechajom lezet i pozbierasz vezmesz kule do vieczego kalibru, narazisz ich do naboji,przelastisz vypolerujes silichromem i gotove.

mozno bende umiescione zdientia na mojich stronach

www.mojesbirka.wz.cz

Zdientia jusz soum umienstione

moźete ich zobaczyt na mojich stronach

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
A wracając do tych zdeaktywowanych naboi.Gdzie je dostać?Na Allegro są tylko 7' date='62x39mm a mi trzeba 7.62x51mm NATO.Ktos wie skąd takie wziąść?[/quote']

 

Ja zamawiałem 10sztuk na EBAY-u...gość z UK mi za 50zł wysłał 10 nówek nawet na życzenie spłonki nie ruszone wstawił (oczywiście zdezaktywowae i bez prochu były wszystkie).

 

Szukajcie a znajdziecie

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...