Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Day of Defeat : Source


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gram w DoD'a: Source, chociaż uważam że wcześniejsze wersje DoD'a były lepsze (szczególnie te przed 1.0), trudniejsze... Source jest bardziej nastawione na przyciągnięcie jak największej liczby grających (niestety). Z starszych wersji brakuje mi kilku mapek (np. dod_overlord, po stronie aliantów i wkurzanie żołnierzy osi =], Ci co grali wiedzą że ta mapka do łatwych nie należy), bandaża (można się było wykrwawić =), coś podobnego ostatnio zauważyłem w WarRock, naprawdę szkoda że wywalili to z DoD'a =]), kilku innych rzeczy (m.in. recoil i moc broni) i jeszcze coś by się znalazło ;).

Jest to gierka w której można zginąć od jednego strzału (wkurzające jeśli wcześniej biegło się przez połowę mapki ;), szczególnie dot. to wcześniejszych wersji, chociaż i w Source jest podobnie).

Mam też CoD2'a, grałem może 3-4x i dałem sobie spokój, nie tan klimat...

 

Ogólnie polecam, chociaż wielu może się nie spodobać fakt dosyć mocnych broni (szczególnie tym którzy wcześniej grali w gierki w których po serii z karabinu pasek z życiem ledwie trochę zmalał ;)).

 

OT: Fajny jest jeszcze mod Trenches do starego HL'a (klimaty WW1 ;)) lub Battle Grounds dla Source (wojna secesyjna, jest też dostępna wersja dla HL'a zwykłego). Niestety z ilością serwerów jak i grających w te mody jest tak sobie :/

Link to post
Share on other sites

Wiem że jest istnieje mapka dod_omaha (która jest taka sobie), ale dod_overlord'a jeszcze nie widziałem.

Co do pojazdów to bo ja wiem, mapki w dod'zie nie są przesadnie wielkie (nawet te nie std.), a akcja wystarczająco szybka. Pojazdy byłyby ok (i Source dałby sobie z tym rade) ale wtedy trzeba by było zrobić specjalne duże mapki do tego.

Druga sprawa to to że w aktualnej wersji dod jest już dosyć mocożerny, zwiększenie map i dodanie pojazdów pewnie zdrowo by go dociążyło.

 

BTW. Ostatni update dodał całkiem fajny tryb gry i mapki też nie najgorsze.

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...