Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DrZeRT

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bor z tego co wiem zamawiał wz.928 bezpośrednio u Kupczaka. Moja teoria jest taka: Są to prawdopodobnie buty firmy Demar, wskazuje na to kiepska jakość. Wzór 928 produkują z tego co wiem 3 firmy Kupczak-opracowali ten model, jakość najwyższa, logo kupczak na wersji "cywilnej" i komplet metek firmy kupczak, Wojas-kopie, stosunkowo dobrej jakości jednak nie dorastają do pięt kupczakom od Kupczaka, logo wojas obok "kontraktu", no i Demar najgorsza jakość, przez pewien czas zamiast gore ładowali "inną membranę", brak oznaczeń jakichkolwiek. Możliwe, że jest to cywilna modyfikacja wzoru 9
 2. BLOS= broń, lufa, otoczenie, spust. (Nie wszyscy są na bieżąco, więc jak dajesz jakiś akronim to miło by było jak rozwinięcie też było podane) :) Niech autorytety powiedzą, że jest to "tacticool", na pewno przyjmie się na tym forum.
 3. To wygląda raczej na wystrzelonego ślepaka 7,62x51 nato.
 4. DrZeRT

  MIWO Praszka

  Przepraszam moja wina, wydawało mi się, że tutaj też wrzuciłem, już się naprawiam i podaje fotki Ładownica T Apteczka IKMZ Porównanie grubości taśm; na górze mamy taśmy SDS z wkłądką usztywniającą; na środku stare taśmy MIWO; na samym dole taśmy obecnie wykorzystywane, jak widać najcieńsze i zdecydowanie najmiększe.
 5. Jak w Warszawie. Jest Wola i Ochota.
 6. DrZeRT

  MIWO Praszka

  Kilka stron wcześniej jest mój post z fotkami ładownic do ak w MC
 7. Kamizelka jest w ofercie ale tylko w kategorii droższe kamizelki.
 8. DrZeRT

  C-mag a milsimy

  Jałowa dyskusja i tak wszystko zależy od decyzji organizatorów milsimów. Jest kilka szkół w tej dziedzinie i choćbyście nie wiem ile napisali to i tak będzie tak jak pewna mniejszość o mocno ugruntowanych przekonaniach postanowi i zrobi coś dla was i zorganizuje milsima.
 9. DrZeRT

  NOKTOWIZJA

  Czytałem, ale od razu mówię, że to jest wiedza czysto teoretyczna, że z tego samego powodu z którego zakłada się filtr IR, żeby wyeliminować zakłócenia.
 10. Jeśli ktoś szuka taniej latarki taktycznej polecam sklep https://www.dealextreme.com/ . Sklep jest w HK przesyłka rejestrowaną paczką lotniczą jest free, ceny są typowo chińskie.
 11. DrZeRT

  NOKTOWIZJA

  Filtr podczerwieni w większości starych aparatów jest fizycznie nałożonym kawałkiem folii który przy robieniu "noktowizora" trzeba wymontować i w jego miejsce wstawić filtr światła widzialnego. Generalnie po fotkach które widziałem podejrzewam, że przy odpowiednio mocnym reflektorze IR można zrobić porządny sprzęt do obserwacji w całkowitych ciemnościach. Co do tego, że na cyfrówce nie widać diody. Nie znam się dokładnie na tym, ale wydaje mi się, że nie wszystkie typy matryc używanych w cyfrówkach nadają się do tego typu modyfikacji.
 12. Czy coś podobnego jest w ogóle na wyposażeniu gdziekolwiek w WP?(nie konkretnie model polskóru). Pytam się bo widziałem żołnierzy jadących do jednostki z takimi plecaczkami, a nie były to pp25, bo były zrobione z kodury.
 13. DrZeRT

  Buty 920 MON

  Powiem tylko, że te butki produkcji protektora kosztują mniej w detalu u dystrybutora niż na allegro ;). (a przynajmniej przed wakacjami kosztowały mniej).
 14. Świetnie to już kolejny Oryginalny mich na allegro, jeden koleś nawet nie pofatygował się, żeby chińską nalepkę zdrapać...
×
×
 • Create New...