Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

* magazynek od mp5 hicap well PROBLEM


Recommended Posts

Temat może już był ale musze to napisac bo nieznalazłem.

 

Mam hicap well a podwójny kjrótki na 250 kulek z atrapami naboi.

Moja broń to MP5K TM i tu jest problem z magiem.

Na semi wszystko gra ale na auto nie wylatują wszystkie kulki a czasem tylko jedna na 20 mniej więcej.

Rozkręciłem i podkręciłem troche sprężyne spiralną ale to nic niedało. Słyszałem coś o zmianie zembatek na drugą strone ale niewiem za bardzo o co chodzi.

Czy ktoś moze mi pomuc bo troche to wkurza byc

" żołnierzem jej królewskiej mości "

Bardzo prosze o pomoc dziękuje serdecznei z góry.

 

GG 1292075

cd-rom@wp.pl

Piszcie na forum lub na gg i mail

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewny ale chyba kolega mi odpowiedział w ten sposób jak go spytalem o smarowaniu : Niee tylko nie to ! Posmaruj Wd 40 i sie pożegnaj z gunem... Nie mamietam czy to dotyczyło smarowania wnętrza guna czy maga. Jeśli 10 zł to dla ciebie za drogo to taki smar możesz również kupić w Castoramie lub Obi za ~5 zł.

Link to post
Share on other sites

po prostu za dużo zamętu i tak kupie nowego hi capa od CA

wd40 marowałem lufe i troche obudowe i działa nic nei widac

w każdym razie to chyba smarowania nei dotyczy bo tam neima co smarowac zembatki szybciej się ruszc i tak nie będą jak je posmaruje

może tam faktycznei trzeba cos odwrócic

Kurz jest dobry i ma baterie 8,4 V więc nei za szybko chodzi ale i tak sieje :)

Posmarowac spróbuje jutro bo już niechce mi się otwierac na nowo tego szajsu

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to WD40 niszczy gumę (w niektórych sklepach jak wykryją, że spluwa była tym smarowana, to się żegnasz z gwarancją), ciekawe jak wygląda twoja gumka hop-siup.

A pryskać możesz chociażby kulki, które później załadujesz, do środka od strony ładowania i wylotu kulek. Jak już rozkręciłeś maga, to opryskaj zębatki. Szybciej się kręcić nie będą, ale powinny przestać się zacinać :twisted:

Link to post
Share on other sites

znaczy ja wiem że rozpuszcza ale jednorazowo nic sie niedizeje

Ja barałem na wycior zmoczony wacik i wycierałem

ale nic sie neizniszczyło chyba

ale popryskam chociarz one i tak się neizacinają

Nei niszczy gumy odrazu tylko po wielokrotnym urzyciu

Link to post
Share on other sites

Ja wymieniam na mind cap od CA

Mp5 well to neiwiem jakie jest bo mój kurz działa rewelacyjnie

A co do tematu to po nasmarowaniu nic sie niedzieje

podkręciłem troszke sprężyne żeby mocniej chodziła ale teraz to już nawet na semi niedziała

będe ją poluzowywał i napisze rezultat

ja podkręcam do oporu

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Powodzenia w smarowaniu wd40... ja bym bardziej polecał olej Kujawski - z pierwszego tłoczenia ;) wiesz, lepiej na TŁOK działa..... Boze, ludzie jak Was stac na AEGa za kilka baniek to zainwestujcie te kilka złociszy w olej silikonowy... gun będzie Wam żył o wiele dłużej, naprawde...

Link to post
Share on other sites

Witam przede wszystkim, bo to mój pierwszy post :D

Też posiadam tego nieszczęsnego hicapa i w mojej mp5’tce nie strzela ani na semi, ani na auto :ściana: Ale gdy odwróciłem pm’a do góry nogami to zaczyna strzelać na wszystkich trybach ognia… i ja już niewiem czy to wina magazynka, czy mp5’tki.

Help… :roll:

Link to post
Share on other sites

Jak strzela do góry nogami to znaczy, że mp5 masz sprawne tylko mag nie podaje jak trzeba. I tu może być kilka problemów. W jednym magazynku well-a, który rozkręcałem sprężynka "antypowrotna" była źle założona albo sama spadła przy pierwszym strzelaniu. W magach cymy do kałacha był problem z ocieraniem przeciwwagi i na semi strzelał a seria leciała raz na jakiś czas. Brzmi podobnie, co? Nie mam na stanie takiego maga, o którym tu mowa i nie zaglądałem do takiego ale poczytajcie forum w innych wątkach (vide kałach cymy). Niektóre firmy mają ten sam problem niezależnie od modelu. Może znajdziece więcej pomysłów gdzie szukac źródła problemu. powodzenia :)

Link to post
Share on other sites

Pergacz ---> naładowałeś pełnego maga kulkami?? bo kiedyś w wellu jak miałem za mało kulek to mogłem go nakręcać pół dnia a i tak by nie strzelał normlanie :P, ale jak odwróciłem to strzelał jak głupi. A jeśli to nie wina małej ilości kulek to nie mam pojęcia :)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, kulki są, sprężyna nakręcona, tylko nie strzela. Zaraz go rozkręce, zobacze co i jak... a właśnie, ma ktoś może zdjątka rozkręconego maga? bo w sumie niewiem jak to ma tam wyglądać w środku :?

 

[ Dodano: Fri 23 Jun, 2006 ]

Rozkręciłem, nasmarowałem, skręciłem i działa!! :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja kupiłem smar silokonowy w "Tesco" - wszystko działa jak należy. Z tego co wiem "Tescowy" smar silikonowy od tego ze stron airsoftowych, różni się konsystencją - czyli nie jest taki gęsty, ale od biedy wystarczy. Tak czy siak, o niebo lepszy niż "strzelenie sobie samobója" - czyli stosowanie wd40.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...