Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K USP HG Tokio Marui (sprezyna)


Recommended Posts

mam pytanko.....jestem jeszcze troszq zielony w temacie asg, ale z dnia na dzien powiekszam swoja wiedze o air-soft-cie....

wiec przechodze do rzeczy....w.w pistolet, H&K USP HG....czy tak jak w Socomie dziala tylko i wylacznie blokada spustu? jak czesto i jak nalezy go konserwowac, tzn smarowac, czyscic, i takie tam rzeczy...?

czy magazynki ktore sa dostepne w specshopie za 35zl ( http://www.specshop.pl/product_info.php?pr...12ab9025eba913e ) dobrze pasuja...jezeli ktos mial kiedy kolwiek do czynienia z tzm pistolecikiem, to prosze o jakies informacje...

w najblizszym czasie (ok. 5 dni xDD) bede nabywac ten pistolecik i chialbym uslyszec, a raczej przeczytac cos od was.....xDDD

pozdrawiam i dziekuje za jakiekolwiek informajce dotyczace tego gnacika....

Link to post
Share on other sites

tak, w magazynku, są dwa kawałki chyba ołowi stanowiące obciażenie. jak bedziesz miał pecha jak ja, to bedziesz miał grzechotke, bo będą ci te kawałki ołowiu latać niemiłosiernie. Ja je z mojego magazynku wyjąłem - niby jest lżejszy, ale jakos mi to za bardzo nie przeszkadza. Ogólenie sprawuje sie u mnie bardzo dobrze, a mam go juz chyba z rok. w zbrojowni jest zreszta dośc obszerna recenzja tegoż modelu. I oczywiście kupuj tylko z hop up-em.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...