Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie sie zgłosić po pozwolenie na broń?


Recommended Posts

Gdzie sie zgłosić po pozwolenie na broń?

Do KWP odpowiedniej dla Twojego miejsca zamieszkania.

Tylko zanim zgłosisz się po pozwolenie to musisz złożyć podanie, umotywować potrzebę posiadania broni, przejść badania lekarskie, egzamin, uiścić opłątę za wydanie decyzji administracyjnej i już możesz "zgłosić się po pozwolenie na broń", a w zasadzie jego odbiór.

 

Aha, no i musisz mieć ukończone 21 lat, ale na to chyba jeszcze trochę poczekasz...

Link to post
Share on other sites

he he WAT raczej odpada :) A czy jest kilka rodzajów pozwoleń czy jest tylko jedno? Bo nie wiem czy np. na sztucer trzeba mieć jedno a na pistolet drugie?

Aha i jeszcze takie coś czy np. jezeli czuje że moje życie jest zagrożone (mieszkam w niebespiecznej dzielnicy) może być motywacją ?

Ja tylko pytam z ciekawości i nie chce aby ktoś sobie pomyślał ze koło jakiejś mafii mieszkam czy cos..

Link to post
Share on other sites
jeszcze takie coś czy np. jezeli czuje że moje życie jest zagrożone (mieszkam w niebespiecznej dzielnicy) może być motywacją ?
Tak, u księdza na spowiedzi.

 

Ja tylko pytam z ciekawości
To niech ta ciekawość zaprowadzi do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi. Zacząć możesz w wątku przyklejonym Pozwolenia na bron - Zajrzyj zanim zadasz pytanie!, bo NA PEWNO jest tak niejasny tytuł, że w ogóle Ci nie przyszło do głowy żeby tam zarzeć.
Link to post
Share on other sites

Powinno wszystko być na stronie www.policja.pl jako że ten organ zapewniający bezpieczeństwo wewnątrz kraju wydaje pozwolenia każdy szary obywatel powinien tam zajżeć jeśli chce zdobyć w legalny sposób broń palną. Choć żaluje, że nie wprowadzi się dyrektyw UE wsprawie broni palnej liberalizującej jej rynek.

Link to post
Share on other sites

Masz też numery i daty ustaw. Poszukaj sobie.

 

[ Dodano: 2006-05-15, 18:12 ]

Dodatkowo, delikatnie mówiąc, mijasz się z prawdą, bo większość odnośników (w tym te najważniejsze) działa.

 

[ Dodano: 2006-05-15, 18:24 ]

A teraz juz działają wszystkie. Wykazało wykazać minimum dobrej woli i poświęcić 2 minuty, żeby samemu je znaleźć. Z takim podejściem nie przejdziesz nawet 20% biurokratycznej scieżki do pozwolenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...