Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bardzo ciekawe ogniwa - AA KAN 1400 NiMh


Recommended Posts

Wszystko zalezy od zebatek i silnika :]

 

Ja wczoraj zmienilem sobie na Magnum i... 9.6V 1100mAh, zapie***la jak ta lala :)

 

Na mojej 12V 1400mAh [KAN] nie badalem => na 100% jest za dobra. Dzis/jutro odlutuje 2 ogniwa zeby było 9.6V i mysle ze rownież bedzie OK :)

Edited by Blade04
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

witam!

 

trochę zgłupiałem... byłem dzis w sklepie po ogniwa i babeczka powiedziała mi że konieczne do silników elektrycznych są ogniwa "wysokpradowe" a z tego co widze to te wymienione nie sa takie.

 

Zaoferowała mi ogniwa jakies niemieckiej firmy (maja atesty słuzą do elektronarzedzi i urządzen medycznych) wysokopradowe 1800Mah (takie jak w largach) NiCD za jakies 12zł.....

 

czy to o własnie takie ogniwa chodzi czy moga byc takie tańsze i nie koniecznie wysokopradowe.

 

Jak narazie rozrózniam:

przemysłowe

komercyjne akumulatorki (wygladaja jak zwykłe baterie)

wysokoprądowe

wysokotemperaturowe

 

i w sumie nie wiem juz co i do czego.

 

czy ktoś moze mi konkretnie wyjasnic jaka jest róznica miedzy aku przemysłowym a przemysłowym wysokopradowym?

Link to post
Share on other sites

Żadna. A konkretnie ściemniacko-marketingowa.

 

Jak takie jak w largach, to na kij, skoro KAN 1400 są AA, a Intellecty IB1400 2/3A? I na tym właśnie trik polega, że wchodzą w różne ciasne miejsca. Jesli Pani znajdzie sposób na zagięcie czasoprzestrzeni i umieszczenie 12V na SC w P90, to ja chętnie nabęde od niej te ogniwa i nawet mogę 2-3 zeta dorzucić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...