Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kup KSC USP campact.

 

Przecierz napisał, że już kupił :o

 

BTW. Ja mam dwie repliki z kjw, smaruje je regularnie i nie mam narazie żadnych problemów (m700 police,glock 32c full metal)

Musisz się liczyć z tym, że miesięcznie zużyjesz opakowanie olejku silikonowego (60ml)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

hmm.. spust sie łamie ... skoro tak to jak tego uniknąć ? a jeśli już sie złamie co z tym fantem zrobic?

aha słyszałem żeby za górną część spustu naciskac wtedy bedzie bezpieczniej...to prawda?? (gorną lub dolną , właśnie nie pamietam moze wy wiecie?) :P

Link to post
Share on other sites

im wyżej tym mniejsze naprężenia na spuście.....im niżej tym bardziej siła wygina spust....sprawia że materiał z którego jest spust pracuje i wkońcu pęka........np: łatwiej wygiąć/złamać długi pręt /patyk niż krótki , tzn. im ramie (długość) na które działa siła jest większe tym bardziej siła oddziaływuje na dane ciało ..... hehe ale mi sie napisało :) co ta mechanika robi z ludźmi :) .... poprostu jak będziesz strzelał trzymaj paluch jak najwyżej :P to spust pożyje dłużej......jak pęknie to do rusznikarza lub jeśli jestes zdolny sam dorobisz

Link to post
Share on other sites
Kup KSC USP campact.

 

Przecierz napisał' date=' że już kupił :o

 

Pozdrawiam[/quote']

 

Kupił KJW, a nie KSC. A różnica duża, m.in dwukrotna w cenie 8) .

 

Co do KJW, to spust ułamie Ci się najszybciej jak będzie mógł (rekordem na forum było chyba 7 magów wystrzelonych). Dorobić można, w Polsce kupić trudno, w sieci gdzieś były wzmocnione za 15$ chyba, ale nie na WGC. Poza tym zawsze trzymaj trochę gazu w magu, bo w KJW bardzo szybko zawory lubią puszczać jeśli sie to zaniedba.

Link to post
Share on other sites
  • 10 years later...

Odkop roku, (10 lat! czekam na Złoty Szpadel :D) ale co mi tam. Spust można dostać w rainbow8.com i to w trzech wariantach. Pytanie z innej mańki - po złożeniu doszczętnie rozłożonego USP, selektor w pozycji "zabezpieczony" nie blokuje mechanizmu spustowego. Podejrzewam zużyty trzpień bezpiecznika, ale może ktoś ma inne pomysły? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...