Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

B&T MP5 od CA. Czy warto ydać te 200zł więcej???


Recommended Posts

Witam. Wiem, że były już wypowiedzi na ten temat, ale nie wiem tak do końca czy opyla się wydać aż tyle kasy dodatkowo na serię Brugger&Thomet. Za te 2 stówy można przecież zrobić dobry tuning. Czy seria BT ma naprawdę tyle zalet, że warto dodać 200 zł do repliki o takich samych osiągach jak "zwykłe" MP5 CA??? Dzięki.

Link to post
Share on other sites

To już zdania są i bedą podzielone wiec ten temat chyba nic nie wniesie ciekawego na forum.

 

Moje zdanie jest takie że to kwestia gustu - jak z pistoletami KSC i KSC-KWA.

Zależy Ci na oryginalnych oznaczeniach i innych bajerach to kup serie B&T.

 

Jedyny wielki plus to jak pisał przedmówca łatwo rozbieralne body.Ale z tego co wiem to Mp5 CA rzadko sie psują wiec w domu tak czy inaczej bedziesz miał czas na rozebranie go.

 

A za tą kase którą śpiewają za serie B&T osobiście kupiłbym prec lufe bo rozrzut jest masakryczny-jak dla mnie.

 

Pozdrawiam Eddie :!:

Link to post
Share on other sites

Ja mam B&T (chodź kosztowała mnie 150zł więcej - znowu podnieśli ceny :twisted: ) i nie narzekam. Hop-siup bardzo fajnie się reguluje, sam nigdy się nie przestawi. A rozrzut nie jest taki duży (dzisiaj waliłem z 25 metrów w puszkę - na leżąco właściwie wszystkie kulki trafiały). A prec lufa o standardowej długości (229mm) podobno cudów też nie zdziała.

Link to post
Share on other sites
Zależy jakimi kulkami strzelał eddie. Ja strzelałem z SD2 BT na kulkach 0.25 i skupienie miał bardzo dobre.

 

no na tym myk polega że strzelałem na 0.2.I może masz racje że przy 0.25 by nie byłoby tego.

W takim razie przepraszam jak kogoś w błąd wprowadziłem.

Przetestuje na najbliższej strzelance i wtedy sie ponownie wypowiem.

 

Pozdrawiam Eddie :!:

Link to post
Share on other sites

Ktoś ostatnio wałkował tego BruggerThometa, jest bardzo fajny patent z dostępem do gearboxu. Wystarczy zdjąć kolbę i grip, po czym gearboxa razem z gripem wyciągasz tyłem. W dodatku regulacja hopka bezpiecznie schowana w oknie wyrzutnika łusek, pod klapką odsuwaną za pomocą rączki napinania zamka.

Link to post
Share on other sites

witam

mam pytanie co do baterii, mam chec zakupic mp5a5 w wersji BT, w jednym ze sklepow: machinegun.pl (mp5a5) lub asgshop.pl (mp5a3) . Roznic praktycznie nie ma zadnych (nieco inny wyglad body, nieco inna waga, ale co sklep to inna, ale tego nie liczmy), procz jednej, w machinegun w opisie jest bateria Large, na asgshop zas jest typ baterii Mini... ja tam sie zabardzo na tym nie znam, ale ponoc large nie miesci sie w mp5 ze skladna kolba? ktos sie pomylil w opisie, czy rzeczywiscie do tego pm;a mozna zamontowac baterie large?

link do machinegun - http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1379

linik do asgshop - http://asgshop.pl/produkt.php?id=804

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

A ja mam taką sprawę. Na machinegunie można nabyć samo body CA B&T. Moje body w ICSie niestety się połmało i chętnie włoże CA, szczególnie że cena jest przystępna, boję się jednak, że nie będzie pasowało. Wie ktoś może, czy pasuje do ICSa?

NA zdjęciach wygląda jakby było takie samo...Ale to tylko zdjęcia.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...