Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

myślałem równiez nad zakupem snajperki jako broni dodatkowej. Ludzie jednak mówią, że snajper w AS ma przerąbane. Kiedy wyszła nowa seria snajperek zaraz po M6 CyberGuna zapłonąłem entuzjazmem. Po kilku recenzjach od znajomych i nie tylko stwierdziłem, że wydawanie takiej kasy na ten sprzęt nie jest niczym korzystnym. Praktycznie brak możliwości upgrade'u do solidnej ilości FPS przemawia przeciw tej replice. Dobra snajperka powinna mieć około 500 FPS (to nie tylko moje zdanie). Jeśli chce się wyciągnąć tyle na snajpie to tylko na jakiejś firmówce...

 

Pytam zatem czy jest sens kupować drogą snajpę sprężynową i robić jej upgrade? Niedawno znajomy kupił Mauzena z upgradem do 550 fps... Nie powiem zasięg to miał bardzo dobry, ale za cenę 2200 zł szczerze mówiąc wolałbym najtańszą eMkę CA i do tego gearbox Systema (to tylko moje zdanie)... Rozumiem, że w większości chodzi o sam klimat. Jednak jeśli miałbym patrzeć również na cenę wybrał bym Tanakę...

 

Wracając do tematu. Uważam, że wydatek takiej kasy na tą snajperkę jest bezsensowny...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zwlaszcza ze niewiele więcej co gołe Super S9 w tajgunie kosztuje VRSka HFC z o niebo lepszymi możliwościami tuningu.

 

W asortymencie specshop VRS (HFC) jest w tej samej cenie co Super S9 na tajgunie.

...tylko za cholerę nie mogę znaleźć upgrade (za wyjątkiem machinegun - który nie wygląda jak sklep czynny)

Edited by crogool
Link to post
Share on other sites

Zenek daj sobie siana z takimi postami. Po pierwsze nic to nie wnosi do tematu a po drugie nawet gdybym studiował Twój post tydzień czasu to i tak chyba nie zrozumiałbym o co Ci chodziło. Poucz się języka ojczystego, poczytaj trochę książek i wtedy spróbuj jeszcze raz sformułować swoje myśli w formie pisanej..... :wink:

Link to post
Share on other sites

dzięki thor za rade ;-)

teraz będę się starał inaczej pisać posty jeśli jest to dla ciebie niezrozumiałe

tak naprawde chodziło mi o to że ma dużą moc to tak na marginesie

masz racje z tym ze jest to niezrozumiałe ale gdy to pisałem byłem z lekka zmęczony

 

[Zdanie zaczynamy z wielkiej litery. Stosuj interpunkcję!]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Trochę odświeżę temat, jako że kawał czasu minęło od ostatniego postu...

 

Możecie mi powiedzieć jak wygląda po tym czasie (ostatni post luty br) dostępność bebechów do X-9'tki ? Właściwie to już jestem na 90% pewny ze zakupie ją jako pierwszą kampe w mojej karierze ASG ;P.

Aha ktoś ma aktualne info jaka obecnie sprężyna może max do niej wleść (tłok itp...) oczywiście w miarę rozsądku, żeby to "cudo" po 3 spotkaniach nie klęknęło z powodu zbyt mocnej modernizacji...

 

I jeszcze taka mała prośba do użytkowników ww modelu: jakie wrażenia z "pracy" mechanizmu itp. po upływie prawie ze roku? Jak UHC sprawił się tworząc X-9'tke?

Tyle już recenzji przeczytałem ze nie pamiętam: czy to X-9 miał tendencje do "podrywania" kulek po przelocie tych kilkudziesięciu metrów? Chyba nie ale głowy nie dam...

 

 

 

PS. Ja zdaje sobie świetnie sprawę ze za 600zł to d.... nie karabin snajperski, ale jak na początek myślę ze powinno starczyć. Powiedzmy ze te 460fps (info na snajperasg.pl) to wystarczające minimum. Zawsze jest ten plus ze lepiej podszkolę sie w maskowaniu, jeśli będę musiał podejść bliżej celu. Druga sprawa: kiedy powiedziałem znajomym ze planuje coś powyżej 600fps usłyszałem jedną odpowiedz: "Zapomnij ze będziemy grac z tobą..." ;) ... zresztą przy 460fps tez ich będzie bolec ;D hehehehehhe. Tak wiec na razie zostaje przy kupnie nie co słabszej giwery.

 

Pozdrawiam :)

Edited by regnar
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

X9/Super 9/ itp nie nadaję się na snajperkę. Co najwyżej do powieszenia na ścianie. Jest długo na rynku, części tuningowych do tego nie ma, osiągi w stocku są marne.

 

Chyba, że masz dojścia do tokarza. Wtedy nawet z zabawki za 10zł zrobisz snajperkę.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...