Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ten super duper ma ewidentnie mechanikę z SS90... najwyrażniej wzmocniono mechanizm spustuwy co pozwoliło zastosować mocniejszą sprężynę. Przepraszam za domysły ale na prawdę to wygląda jak Super 9 osób którym się chciało przy nim pogrzebać.

 

EDIT

BTW. Lueta i dwójnóg nie są w cenie.

Link to post
Share on other sites

Wukasz, one są w cenie. Sprzedawany jest cały zestaw. I to mnie własnie martwi... Za takie pieniądze z metalowym bipodem i optyką zaskakuje. Ja jak narazie decyduje się na APS2 z Taiwanguna... Ale może komuś się przydać taki wątek - niech jeszcze troche powisi.

Link to post
Share on other sites

Klik.

 

Wydaje mi się że to to samo co na Tajgunie - Jest bipod, jest luneta 4x40, no i autor recenzji napisał "New UHC Tac9".

 

Całkiem przyjemna zabawka z tego co czytam - Ma nawet gwint na tłumik, dokładnie taki jak w AEGach.

 

Pozdrawiam.

 

iconsalut7mz.gif

Link to post
Share on other sites

Więc - Suche fakty, dla tych co nie mają konta na Arnie's Airsoft...

 

Z odległości 25 stóp - 5 kulek 0,2 KSC zmieściło się w okręgu o średnicy 1 cala, 3 kule troche mniej celnie - W sumie całkiem nieźle.

 

Gun nie trzeszczy nic a nic - Autor recki nie znalazł żadnych źle spasowanych elementów, wszystko git.

 

Na początku gun nie chciał czasem wyrzucać łusek po strzale - Po kilkunastu strzałach wyrzucał wszystkie, bez żadnych problemów.

 

Sprężyne naciąga się łatwo, nic przy naciąganiu nie zgrzyta.

 

Końcówka lufy jest odkręcana, pod nią znajduje się gwint 14mm - Autor nie napisał czy + czy -.

 

Pozdrawiam, mam nadzieje że pomogłem.

 

iconsalut7mz.gif

Link to post
Share on other sites

Zastanowił mnie ten test z 25 stóp w cel średnicy 1 cala :)

 

Jak będe miał okazjęto sprawdzę w ten sposób swojego M6. Wydaje mi się że to żaden nadzwyczajny wyczyn "wsadzić" 5 kulek z około 7metrów w okrąg 2.5 cm

 

Ale może mi się tylko wydaje musze sprawdzić :)

 

[ Dodano: Wto 30 Maj, 2006 ]

Co do pytania Konrad8 o wytrzymałośc gdybyś na spokojnie przeczytał pierwszy tekst w tym wątku to zwróciłbyś uwage na fragment:

 

Nowy karabinek z niezłymi dodatkami się pojawił na Tajgunie.

 

który wg mnie jednoznacznie wskazuje, że to "nowość" i na pewno nie ma nikogo w naszym kraju kto oceniłby jego wytrzymałość/trwałość po kilku dniach od premiery. Dodam jeszcze że na stronie Tajgun.pl do której Grey podał link jest jak byk napisane "data dodania 26.05.2006" więc to na pewno coś nowego.

 

Sorki za "wykład" ale zanim zaczniesz się "bronić" przed zarzutami zweryfikuj ich zasadność.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam,

chciałem tylko zapytać bo nigdzie nie moge znaleźć tematu na forum o ten wynalazek ( widzę że podobny model jest omawiany).

 

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat.../products_id/38

 

Czy to jest warte tych pieniędzy? Czy lepiej zainwesować w M6 lub tańszą wersję M6?

 

I najważniejsze ile to ma tak naprawde FPS? W sklepie piszą że 330fps przy 0,20 G ale z powyzszej dyskusji wynika że jak nic poniżej 300fps. Chodzi o to że jeśli ma te 330 fps to wolałbym to S9 PRO niż M6 bo wykończenie wydaje się bardziej solidne, więc pytam czy moc jest taka sama ? czy zasięg efektywny jest podobny? Z góry dzięki za odpowiedź i bądźcie wyrozumiali :)

Link to post
Share on other sites
Witam,

chciałem tylko zapytać bo nigdzie nie moge znaleźć tematu na forum o ten wynalazek ( widzę że podobny model jest omawiany).  

 

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat.../products_id/38

 

Czy to jest warte tych pieniędzy? Czy lepiej zainwesować w M6 lub tańszą wersję M6?  

 

I najważniejsze ile to ma tak naprawde FPS? W sklepie piszą że 330fps przy 0,20 G ale z powyzszej dyskusji wynika że jak nic poniżej 300fps. Chodzi o to że jeśli ma te 330 fps to wolałbym to S9 PRO niż M6 bo wykończenie wydaje się bardziej solidne, więc pytam czy moc jest taka sama ? czy zasięg efektywny jest podobny? Z góry dzięki za odpowiedź i bądźcie wyrozumiali :)

 

Bież M6. Co do szybkości kulki - jest bardzo niska. Po strzale przeciwnik zdąży się przesunąć 2 razy nim kulka doleci...

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę z tym sigiem dalem juz sobie spokój, jeszcze jedno pytanie

co sądzicie o M700 Police KJ Works bo w recenzji zostało mocno skrytykowane za brak celności na dłuższym dystansie. Wiem że jestem świeży w temacie i pewnie z 10 osób zapyta mnie czy przemyślałem kwestię snajepra ASG ale tak wiem 'z czym to się je' i jestem zdecydowany.

Link to post
Share on other sites
ten Sig Sauer 90 to podobno taki shit ze sie wierzyc nie chce

Może na początku tak , ale po podkręceniu i wizycie u tokarza mam caly srodek łącznie ze spustem 100% metalowy i niesie jak inne drogie repliki . A to wszystko za mniej niż 600 złotych . :)

 

[ Dodano: Czw 14 Wrz, 2006 ]

ten Sig Sauer 90 to podobno taki shit ze sie wierzyc nie chce ....

Może na początku tak , ale po podkręceniu i wizycie u tokarza mam caly srodek łącznie ze spustem 100% metalowy a niesie jak inne drogie repliki . A to wszystko za mniej niż 600 złotych .

 

 

Wersja poprawiona :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

czyli warto kupic ten shit czy nie? widze ze w/w osoba cos podkrecila ten karabin co prawda nie oryginalnymi czesciami ale liczy sie efekt :D i zadowolenie posiadacza a nie uzyte srodki hyhy

jak ktos wie co mozna w tym zrobic by bylo lepiej to niech pisze szczegółowo pls

nara

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...