Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Miałem, mój pierwszy gaziak, miło wspominam.

 

Ja swojego kupiłem dokładnie na koniec roku 2005, na tajgunie wówczas zapłaciłem za swoje 171zł.

 

Teraz skubany leży gdzieś, u kogoś w wawie :)

 

Ogólnie model fajny, ale raczej nie dla wyczynowców cotoby skakali z pięter, łazili po drzewach, i robili matrixy na betonie. Model niestety bardzo kruchy. Do dziś wspominam jak spał mi z pół metra wysokości na... dywan i poszła jedna część w chwycie ;/. Materiały zastosowane do wykonania modelu są średniej jakości, wyglądały dobrze ale wytrzymałymi bym ich nie nazwał.

 

Magazynek plastikowy, raz mi upadł i puścił jeden gwint... szlag. Pozatym pewnego pięknego dnia zaczął puszczać gaz czym też musiałem się zając, ale jest to usterka bardzo łatwa do usunięcia i niepowinno się nią przejmować.

 

Model ma... baaaardzo dziwaczny sposób dostarczania kulki i gazu do komory, dziwaczny ale naprawde efektywny i sprawnie działający. Pozatym system podawania kulek do lufy pozwalał zrobić z USP granatnik na 4-6 kulek :) ale ograniczał zato drastycznie zasięg i moc.

 

Osiągi. Pod tym względem ta giwerka jest naprawde fajna. Naprawde posiada te 30 metrów zasięgu, celność - jakto z krótką lufą czyli średnio na jeża. Za największą zaletę tego modelu gazowego uważam jego gazożerność. 5 magazynków (po 15 kulek każdy) w warunkach pokojowych + 5-8 kulek na resztce gazu, to naprawdę przyzwoita gazożerność. W lipcowe upały zżerał jeszcze mniej, byłem w stanie wystrzelić 7 magazynków na jednym naładowaniu (90 kulek). Jeżeli kogoś to interesuje używałem gazu STTI w białej flaszce z nalepką w jakimś dziwacznym kamuflarzu.

 

Podsumowując, fajny model mimo kruchości raczej nie dla "hardkorowców" ale NIE za tą cenę. Gdyby kosztował bliżej stówki poleciłbym go każdemu początkującemu.

 

[ Dodano: Pon Cze 05, 2006 4:39 pm ]

OOO na tajgunie znowu zawitał :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...