Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taouros Pt92


Recommended Posts

TJW.co możecie mi powiedzieć o tej klamce

Drzwi nią nie otworzysz. Ale na poważnie to nie opłaca sie dokładać do ceny zwykłego taurusa tych 30 zł. Ten ,,chrom" łatwo sie ściera, niezbyt dobrze wygląda i jest cholernie widoczny w terenie.

Link to post
Share on other sites

Mi się nie udało wymontować lufy. Wygląda na to że jest w jakiś sposób na stałe połączona z komorą Hop-Up. Inna sprawa że nie używałem zbytniej siły w obawie żeby czegoś nie zepsuć.

 

Co do wytrzymałości to zauważyłem lekkie pęknięcia na cylindrze jednak nie mają wpływy na osiągi repliki - znajdują się na końcu tłoka. Powstały prawdopodobnie przy próbie wyjęcia sprężyny.

Ogólnie zwarta budowa - jeśli nie będzie prób grzebania przy tej replice to będzie służyć długie lata.

 

Wadą jest magazynek.

1. Mieści zaledwie 12+1 kulek (na upartego 13+1).

2. Łatwo go zgubić - system blokady jest naprawdę skopany - lekkie naciśnięcie i wypada. W moim przypadku pomogło zalanie blaszki sprężynującej kropelką tak żeby wkręt lepiej ją przytrzymywał jednak było to już po tym jak zgubiłem magazynek.

Link to post
Share on other sites

acha ja kupiłem tego taurusa. mogełm kupić tą berette ale każdy uczy się na błędach.

 

[ Dodano: 21 Cze 2006 22:27 ]

a jest możliwość powiecmy ropuszczalnikiem zdjąć ten chrom i pomalowac go na czarno??

Link to post
Share on other sites
a jest możliwość powiecmy ropuszczalnikiem zdjąć ten chrom i pomalowac go na czarno??

Nie powiem żeby ktoś tego wcześniej próbował. Po pierwsze nieliczni mają tego Taurusa, a po drugie to duże ryzyko. Może zamiast chemicznie spróbuj zdjąć ten chrom fizycznie (papier ścierny :wink: )

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...