Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Do zwykłego m4 można wstawić max. lufę coś koło 400mm - wtedy jej wylot będzie równo z końcem tłumika płomienia.

 

Jak dasz dłuższą lufę zewnętrzną, to już nie będzie m4 :) Ale różnych luf zew. troszkę jest, poszukaj np. na machinegunnie.

Link to post
Share on other sites

www.wgcshop.pl / search / "m4"

 

Do m4, przy tym cylindrze co jest ( typ 1) mozesz wstawić maks lufe 460mm. Możesz na standardową lufę w M4 nakręcić przedłuzenie lufy, przykład : http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...VF303_cat_Outer Barrel for AEG (nie potrafie sobie tego zabardzo wyobrazić :) )

 

Tutaj masz http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?c...rel%20for%20AEG , większość dostępnych, zewnętrznych luf.

Link to post
Share on other sites
Do Stockowej kolby z tego co mi wiadomo.. bateri nie wzlozysz.. ew. na kolbe. Puszki GP' date=' Hero Arms są bardzo dobrze wykonane.[/quote']

 

W innym topicu kolega Zydelek stwierdził, że żadna z tych możliwości mu sie nie podoba. Puszki nie dlatego, że są kiepsko wykonane, tylko, że kiepsko wyglądaja na gunie.

 

@zydelek: jeśli chcesz mieć kolbę składaną a w niej baterie, ale nie akceptujesz stock poucha ani crane stock'a to Ci tak nawet w Erze nie dopasują.

Link to post
Share on other sites

Chyba, że zmieścisz batkę 7.2V na ogniwach 1200 2/3 SC. Ale to taki lol, że głowa boli. I nie wiem, czy do zwykłej żerdzi kolby wejdzie. Wchodzi do tej od sf. Może wejdzie 8,4, a nawet 9.6 jeśi założysz, że nie będziesz składał kolby na minimalne ustawienie.

 

Dobra, pójdę pomierzyć.

 

Wracam i takie przynoszę wieści - wg mnie ktoś odpowiednio niegłupi zmieści batkę 7,2 w żerdzi. 8,4 jeśli nie będzie używał całkowicie złożonej kolby oraz 9.6 jeśli poświęci dwa najkrótsze ustawienia. Sprawdzane na sześcio stopniowej kolbie LE G&G. Batka 7.2 na 2/3 SC pociągnie stockowe TM, 8.4 CA, a 9.6 to nawet upik.

 

Także teoretycznie jest to wykonalne, ale wymaga modyfikacji żredzi, żeby zmieścił się kabelek, a także jakiegoś sprytnego patentu na zastąpienie wtyczki jakimś stykiem + przeróbka mocowania żerdzi na krótkie. Tyle teorii.

 

Powodzenia zydelek. A tak ode mnie na boku - nie giwera czyni bohatera.

 

[ Dodano: Czw Cze 15, 2006 10:40 pm ]

A sorry, nie policzyłem tej części body, któa wchodzi do żerdzi. Więc jedno ogniwo trzeba odjąć od wyliczeń. Ale za to jest gdzie zmieścić konektorki.

Link to post
Share on other sites

he he ostatnio sam robiłem sobie takie "coś" w kolbie.

 

Otóż jeżeli chodzi o "grube" ogniwa - mieszczą się w żerdzi, ale jak zaznaczyłeś Pirat bez kabla/ kabli... więc:

 

Poszedłem do warsztatu ślusarskiego co ma tzw. dłutownicę, bo ktoś mi tak poradził. Pan ślusarz spojrzał z politowaniem, powiedział ile ton nacisku ma dłutownica i PODAROWAŁ mi nowy pilnik i końcówkę do wiertarki z frezem (chyba tak to się nazywa) i po 2 godzinach pracy na imadle wchodziły 2 ogniwa z kablem :) ale nie było lekko... głębiej wiertło nie wchodziło.

 

Polecam raczej ogniwa o grubości paluszków, one wejdą bez tego wiercenia. Jest na Taiwanguns taki zestaw do kolby SRC - 9,6/1400 - 2 ogniwa zmieszczą się w żerdzi, a reszta może być na zewnątrz, pozostaje wymyślić mocowanie.

 

Kolejna komplikacja to przejście z kablami przez ten pierścień, który trzyma żerdź - tą podkładkę od śruby, dokręcaną do prowadnicy w geaboxie. Ja nawierciłem 2 otwory 1,5 mm po bokach otworu i mieszczą się na styk.

 

Powodzenia :twisted:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...