Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

KSC wiem ze raczej na razie nie ma w planach, co do TM to ludzie napalają się na motyw z tym ze bedzie duzo metalowych zamków i innych dodatków do tuningu wizualnego co niewątpliwie może sprawić ze twoj 1911a1 zacznie wygladac jak MAR SOC itp :) wiadomo ze w przypadku KSC też mogą znaleźć się zamienniki, ale taka przesiadka będzie kosztowała na pewno więcej niż kupienie Kimbera od WA ;)

 

ja generalnie zostawie swoją 1911a1 w stocku :) najbardziej w tych nowszych wersjach wkurza mnie bezpiecznik skrzydełkowy dla oburęcznych, ta płetwa która jest z prawej do niczego mi sie nie przydaje a po prostu zawadza :P z reszta nigdy w praktyce nie używałem tego bezpiecznika bo dla mnie bezpiecznik chwytowy i sam spust jaki jest w M1911A1 wystarczy :) poza tym zawsze moge przeładować, zwolnić kurek a potem przy wyciąganiu z kabury napiąć, i tak nie mam safarilanda i wyciagam spod pachy co zajmuje 2 sekundy ze moge w tym czasie guna przygotować do akcji :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz ja mam taką teorie: USP był na rynku od jakiegos czasu, rozne wersje rozni producenci(KJW, KSC - wersja Compact), a colt??? Poza WA osiągającymi niebotyczne(przynajmniej w moim odczuciu) ceny nie było konkurencji co spowodwało ze ten model pistoletu stał sie 'prestiżowym' i na tym w moim odczuciu bazuje MG, bo wiedzą ze ludzie dlugo czekali na ten model i kupia go bez wzgledu na cene(abstrachuje od firmy WA) Ale to tylko moja teoria :]

Link to post
Share on other sites

Panowie dla mnie MG jest spalony co do kupowania tam czego kolwiek, ja przekretów nie bedę dorabiał :twisted: Panowie co do tego Colta 1911A1 czy to z KSC czy TM, to odsyłam do Pana Piotrka z Capri sprowadzi wam z UNCOMPANY !! I co najważniejsze bedziecie mieli gwarancje :D

Link to post
Share on other sites

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...showtopic=67857

 

jest juz dostepna na redwolfie bez pre ordera, recka pod linkiem

wyglada ciekawie, ja na razie sie zachwycam swoim coltem od KSC z którego naprawde jestem bardzo zadowolony :) choć faktycznie cenowo propozycja TM wydaje się być ciekawsza, szkoda że koleś nic nie napisał w recce o regulacji HU i jakichkolwiek testach na dworzu tylko sie podnieca ze wywalił 1,5 maga z 4ech metrów w tarcze w pokoju :P

no i intryguje mnie ze na spodzie maga sa dwa otwory, tylny to zawór a przedni?? :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Wypowiem się tak ,Colt M1911A1 TM jest bezdyskusyjnie najlepszą repliką !

Mialem w reku KSC i full Metala WE, i Colt TM jest najlepszą propozycją tylko dla mnie szkoda że jest zrobiony z najlepszego tworzywa ! Bo już dawno przeszedlem na szajsmetal!

Jak mialbym doradzać to polecam TM M1911A1 !!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bylem bardzo zainteresowany tym Coltem,ale na zagranicznych stronkach wyczytalem,ze przy ladowaniu maga GG mozna wystrzelic tylko okolo 20 razy.A wiec nawet niepelny magazynek.Dopiero przy tym slabszym gazie,zdaje sie o symbolu 134 mozna wystrzelic okolo 30 razy.

Czy ktos moze to potwierdzic,czy tez da sie rade chociaz pelny mag(25kulek)wystrzelic bez straty mocy?

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że w środku 1911 jest raczej to samo, co w HiCapie by TM, to by było bardzo dziwne, gdyby ta informacja była prawdziwa. HiCap'y w akcji widziałem i na pewno nie można powiedzieć, że gazu wystarcza im tylko na 20 strzałów.

 

Być może ktoś miał jakiś uszkodzony egzemplarz. Albo w ogóle nie czytałeś o 1911 z TM, tylko o jakiejś innej?

 

-

Link to post
Share on other sites

No wlasnie rzeczywiscie nie widziales Hi Capy.Roznica jest taka ze HC od Tokyo Marui ma jeden z wiekszych magazynkow(ponad 400 g) a u Colta magazynek jest b.szczuply i wazy tylko 195 g.To wlasnie powoduje ze zaladowanego gazu jest bardzo malo.Dlatego licze ze jakis uzytkownik tego gaziaka, potwierdzi ten fakt lub go zdementuje.

Link to post
Share on other sites

A dlaczego miałbym nie widzieć HiCap'y? Nawet w mojej ekipie jest jedna, nie mówiąc o ich liczbie w Poznaniu w ogóle. Natomiast 1911 niestety jeszcze nie udało mi się pomacać. "Flaki" z pewnością są bardzo podobne, jeśli nie identyczne.

 

Ale masz rację co do magazynków. Jeśli wierzyć zdjęciom z MG - są różne i ten z 1911 jest mniejszy. HiCapa nawiązuje do dwurzędowych magazynków współczesnych klonów Colta. 1911 siłą rzeczy ma "cieńszy" uchwyt i mniejszy magazynek...

 

Cóż, musimy poczekać na pierwsze recenzje naszych rodzimych użytkowników.

 

-

Link to post
Share on other sites

Będzie u mnie za kilka dni, u chłopaków z ekipy są już 2 sztuki, sie spotkamy i zrobimy mały teścik skupienia to zapodam jakieś info, i oczywiście porównanie z coltem od KSC. Generalnie jak gdzieś wcześniej pisałem tylko powiem ze TM nie gwarantuje ze na jednym nabiciu gazem da się wystrzelić maga do końca ;)

 

ale miło wspominam hi-cape TM która przy temperaturze jakoś poniżej 5st(ale zdecydowanie powyżej 0st) wystrzeliła pełny mag, w miare szybko i bez syfonu. O ile system zaworów jest taki sam to panujące warunki atmosferyczne nie powinny mi przeszkodzić w testach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Będzie u mnie za kilka dni, u chłopaków z ekipy są już 2 sztuki, sie spotkamy i zrobimy mały teścik skupienia to zapodam jakieś info, i oczywiście porównanie z coltem od KSC. Generalnie jak gdzieś wcześniej pisałem tylko powiem ze TM nie gwarantuje ze na jednym nabiciu gazem da się wystrzelić maga do końca ;)

 

ale miło wspominam hi-cape TM która przy temperaturze jakoś poniżej 5st(ale zdecydowanie powyżej 0st) wystrzeliła pełny mag, w miare szybko i bez syfonu. O ile system zaworów jest taki sam to panujące warunki atmosferyczne nie powinny mi przeszkodzić w testach.

Czekam z niecierpliwością :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...