Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowość na airshitguns.pl


Recommended Posts

Jako ze temat nie dotyczy konkretnej repliki (nazwa), to i ja cos pokaze... Na airshitguns.pl pojawil sie ostatnio ciekawy temat :

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/projector....duct=1151010754

 

Wyglad ohydny, plastikowy gearbox, zalosna moc (widzialem filmik). Jednak w pelni dzialajacy mechanizm wyrzutowy lusek, ktore opuszczaja karabin przez zamek to swietny pomysl! Ciekawe czy daloby sie to skanibalic np. do normalnego M15A4 CA (KLIIIMAAAT!)? Nawet jesli, w co watpie, to pewnie okupione by to bylo poswieceniem regulacji HU komora wyrzutowa lusek), a wowczas trzeba by zamontowac HU staly, co mi sie nie widzi...

Link to post
Share on other sites
Przecież to ma 0,7J musiałbyś stac jakieś 10 m od gościa żeby poczuł. Odradzam.

Dziwnym trafem walther P990 z cyberguna ma energię ok. 0,5 joula a trafienie z >20 metrów wyraźnie czuć, drogi Panie Specjalisto.

Link to post
Share on other sites

mig napisał

Swora napisał:

Przecież to ma 0,7J musiałbyś stac jakieś 10 m od gościa żeby poczuł. Odradzam.

 

Dziwnym trafem walther P990 z cyberguna ma energię ok. 0,5 joula a trafienie z >20 metrów wyraźnie czuć, drogi Panie Specjalisto.

 

HEhe ja tylko mu chciałem odradzić mistrzu mig pozdrawiam :D:D

Link to post
Share on other sites

maxavelli poza tym bajerem, to jednak nic wielkiego... Szkoda zachodu...

swora... Wierz mi, jeśli grasz fair play, to nawet ze 100 metrów poczujesz nawet gdyby to była kioskówka :lol: Chyba, że liczysz na strzał, który Cię przewróci :D . Czekamy na konkretne opisy właściciela tego AKa, nie dewagacje - bo cincizna, bo ma 0,6 bo... itd. Czekam jeszcze kilka dni, później zamykam i wywalam ...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...