Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowość na airshitguns.pl


Recommended Posts

Przecież to jest kałach black CG/Cyma ale w wersji S. Gdyby kosztował tyle co wersja ze stałą kolbą to byłoby sensowne kupić go na ścianę. Ok. 60 zł mógłbym za to dać, ale stówy nie.

Link to post
Share on other sites

roznia sie jeszcze wygladem drewnianych okładzin ale zarabiscie wyglada co nie?i tak sie zastanawiam kiedy cyma wypusci m4a1 z takimi samymi parametrami co ten kałasz.pewnie teraz bedzie ak-47 spenz czy jakis tak

Link to post
Share on other sites

Ma on jeszcze metalową lufę zew. Brzydko wyglądają te nadlewki plastiku na muszce i ta cena +40zł za metalową kolbę :?: Troche dużo chyba, że jej jakość jest naprawdę dobra (może podpasowała by do AK z TM'a bo czasem się łamią)

Link to post
Share on other sites

a nielepiej kupić sobie np Berette 92FS z Serii HPA od Cyber Guna ??

2 zl drozsze ale strzela napewno lepiej niż to "coś".

 

 

[Moje spostrzeżenie]

Wolę bardziej krótka sprezynkę niz długą bo lepiej mi sie przeładowuje itp ... jak ktoś nie walił z długiego springa to niech go nie kupuje ... odradzam. Lepiej kupić taniego AEGa z gównianymi osiagami (chociaż nietrzeba przeładowywać :F )

 

PozdRoS

Link to post
Share on other sites

Tzn widzę, że przedkłądasz krótką broń nad np karabinki snajperskie o zasięgu prawie dwa razy większym, niż krótka sprężynka? Gratulacje... Jednak ze swej strony polecam długie springi ( nie mylić ze stringami :D ) a nie "taniego AEGa z gównianymi osiagami (chociaż nietrzeba przeładowywać )"... Mam nadzieję, że się mylę...

Link to post
Share on other sites

Poprostu źle mi się strzela ... to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE ODCZUCIA i nikt NIE MUSI się do nich jakkolwiek odnosić ... :) Poprostu wolę CQB. Tam Gówniany Elektryk ma przewagę nad każdym springiem.

 

A jeśli jakakolwiek długa sprężyna to ShotGun ... sami wiecie dlaczego (WYGODA :P)

Link to post
Share on other sites
Tam Gówniany Elektryk ma przewagę nad każdym springiem.

A o tym, że rowali się po tygodniu to już nie napiszesz? I jak tu się dziwić że tanie shity cały czas dobrze się sprzedają skoro tyle osób wciąż bezmyślnie je doradza...

Link to post
Share on other sites

Paramed... Jak Ci się podoba Pan Karbo? Sam temat jest moim zdaniem OK. Sam, jako miłośnik AK 47S jestem ciekaw tego czegoś. No może nie na tyle, by kupić, ale poczytać mogę... Panie i Panowie... To jest ciekawostka w dobie nowości Cymki. Może ktoś się skusił i ma to. Więc bardzo proszę o dogłębną analizę AKa

Link to post
Share on other sites

O AK sprężynowym CYMY było troche(o czym zapewne wiesz jako miłośnik AK) wiec o jego potencjalnych osiągach i trwałości wiecej sie chyba powiedzieć nie da(w każdym razie dyskusje można przenieśćdo tamtego tematu, coby nowym forum nie zaśmiecać, nawet o tanich replikach) a kolba składana pewnie ta sama co w ich AEGu, nawet cena różni sie o tyle samo(w każdym razie podobnie). No ale chętnie bym przeczytał co o niej powie ktoś, kto miał to rękach(niekoniecznie strzelał, o kolbe chodzi).

Link to post
Share on other sites

Z przeniesieniem poczekajmy. Nie wiem do końca, czy Cymka i CG to na pewno to samo. Do Cymy przywarła naklejka "tanie" niech tak chwilowo pozostanie (nawet do rymu :lol: )

P.S. Nabywcę tego Kałaszka uprasza się u wyczerpującą wypowiedź (z sensem) i dużą ilość zdjęć. Jeśli nie będzie umiał ich zamieśćić - kontakt na pv

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...