Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG (Both Elephant) - metalowy gearbox


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego, co pamiętam, dawno temu ktoś pisał, że hop-up jest ustawiony w miarę dobrze na kulki 0,2. Ale to było dawno, ja juz stary jestem, mogłem coś popierdolic.

Skoro już jesteśmy przy tym - trzeba tę komorę hop-up wyp...olic i wsadzic chocby z Cymowego kałacha - i tak bedzie lepsza, niz żadna...

Link to post
Share on other sites

Z tego, co pamiętam, dawno temu ktoś pisał, że hop-up jest ustawiony w miarę dobrze na kulki 0,2. Ale to było dawno, ja juz stary jestem, mogłem coś popierdolic.

Skoro już jesteśmy przy tym - trzeba tę komorę hop-up wyp...olic i wsadzic chocby z Cymowego kałacha - i tak bedzie lepsza, niz żadna...

Na pewno byłaby dużo lepsza, gdyby tylko pasowała... :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hmmm po pierwszych testach moge stwierdzić że wali troche mocniej niż cm028 ale dokładnego zasięgu nie sprawdzałem. HU jest zrobiony pod kulki 0,2 na innych będzie już gorzej. Postaram się dokładniej przyjżeć wszystkiemu i dam całą recenzje jutro bo teraz sie klei rączką bo przez przypadek sie urwała.

Link to post
Share on other sites

Średnica 2 szkiełek to 17mm szerokość szkiełka razem z oprawką to:25mm ( pierwsze szkiełko) i 21mm ( drugie szkiełko). Długosc to 21cm. Luneta jest najgrubsza przez pierwsze 7cm ma wtedy 29mm. później jest 2cm spad. Następnie 12cm chudszej części która zewnętrznie ma 24mm. Pomogłem? :P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...

Owszem, tak myślę. Inaczej nie pytałbyś o instrukcje, bo miałbyś replikę złożoną. Przed chwilą wyszukałem na YT "Steyr Both Elephant Gearbox" i znalazłem dwa filmy, w których goście rozkładają replikę i gearbox na części pierwsze. Wykonując czynności w odwrotnej kolejności dałbymym radę zmontować tegoż AUGa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Owszem, tak myślę. Inaczej nie pytałbyś o instrukcje, bo miałbyś replikę złożoną. Przed chwilą wyszukałem na YT "Steyr Both Elephant Gearbox" i znalazłem dwa filmy, w których goście rozkładają replikę i gearbox na części pierwsze. Wykonując czynności w odwrotnej kolejności dałbymym radę zmontować tegoż AUGa.

 

Tylko nie jest to dla mnie replika, a dla znajomego. Chcę mu dać też exploded view, w razie jakichś problemów. Po za tym jestem na inżynierce, lubię pracować ze schematem w łapie lub na monitorze, filmiki instruktażowe mi nie podchodzą, ale od biedy mogę go złozyć. Skoro nie masz, to nie musisz pisać -_-

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...