Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z Granatem CA 168 .

Mianowicie zawór od nabijania mi padł i nie wiem skąd wsiąść nowy.

Wiem że zawory madbulla nie pasują bo już to sprawdzałem.

Czy te od klamek KJW będą pasować, ew od czegoś innego, bo zestawu naprawczego z zaworkiem nie ma nigdzie , lub ja znaleźć nie potrafię.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Z mojej obserwacji wynika, iż przez górny zawór ulatnia się gaz. Używam Green Power Gazu. Wynikiem tej awarii jest za mocny gaz czy jakaś usterka którą powinienem uszczelnić w jakiś sposób?

Co ty, ten twój "Green Power Gaz" to zwykły GG więc na pewno by go nie rozwaliło, tym bardziej że mi przetrzymywał 2-3 krotnie większe ciśnienie na CO2[ale nie polecam takich zabaw]. Skąd cieknie - z boku[uszczelka] z góry[igiełka przez którą wlewa się gaz]? Jak dookoła zaworu to masz farta bo taka naprawa może polegać na owinięciu teflonem, jeśli natomiast cieknie ze środka to już masz problem.

Podstawowe pytanie - jak bardzo cieknie i czy granat był smarowany - od tego powinno się zaczynać takie problemy

Link to post
Share on other sites

Niestety ucieka przez sam środek zaworu...

Można gdzieś nabyć taki zawór albo jego substytut?

Skoro granat jest nowy, to reklamuj...

A jeśli nie masz czasu zabawy, to z reguły 90% to nawet nie kwestia wymiany zaworka, lecz tylko przesmarowania lub ewentualnej wymiany uszczelki. (np zadzior na uszczelce)

Te wewnętrzne uszczelki są bardzo małe, z tego co pamiętam można dopasować je z zapalniczek.

Dedykowanych do KA nie widziałem zaworów, ale może MB podpasuje:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3905&name=MadBull_-_Stalowy_Zawor_-_1_sztuka

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...