Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shellsy TM-metoda działania


Recommended Posts

Jak już pisałem w innym temacie, robie strzelby asg.

Saiga 12K troche mi nie wychodzi i zastanawiam się nad Protect'ą.

I tu moje pytanie na jakiej zasadzie działają shellsy?? Bo chciałbym żeby to wyszło dość realistycznie...

Link to post
Share on other sites

Do Protecty lepiej użyć magazynków gazowych-będzie prostszy mechanizm spustowy, i nie będziesz musiał przeładowywać za każdym strzałem-a Prostecta ma maga bębnowego i jest samopowtarzalna.

A do magazynków gazowych ładujesz do 10 kulek nawet. Oczywiście jeden nabój na jeden strzał starcza, co też daje realizmu.

Ps.Niezbyt wierzę w takie pomysły, ale jako maniak strzelb życzę powodzenia ;)

Link to post
Share on other sites

w tm po zarepetowaniu czółenkiem z shelsa wydobywają sie 3 kulki (1/10 zapasu) potem trafiają do rozdzielnika skąd wędrują do po kolei do 3 luf wewnętrznych shotguna. a potem strzał następuje jak w każdym modelu sprężynowym. jak więc widzisz w tm shelsy to tylko atrapa mająca spełniać zadania magazynka, natomiast shelsy gazowe zawierają w sobie jednocześnie amunicje i napęd gazowy stąd wystarczy już "tylko" dorobić zespół spustu. przy tm musiałbyś zrobić cały zespół tłoka i cylindra. więcej części do spasowania i dorobienia jednym słowem. natomiast bębnowa strzelba na gazowe shelsy to chyba najprostsze rozwiązanie.

 

[ Dodano: 17.07.2006, 16:28 ]

btw, na wgc komplet shelsów gazowych jest tańszy niż do sprężynowego tm a jakby tego było mało jest ich 5 a nie 3

napisz do jakiegoś dobrego sklepu i zapytaj ile za ściągnięcie, jak krzykną więcej niż za tm to sie potarguj:)

daje link

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...tgun%20Magazine

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...