Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Beta Specnaz [DE]


Recommended Posts

Tak TYLKO do CQB tak... ale TYLKO!! i też jak wejdziesz do jakiejś większej hali (gdzie przez halę rozumiem pomieszczenie większe niż Toaleta 1x1), to będziesz miał spory problem, z ludźmi, którzy w budynkach używają podkrętek...

 

ale gun jest fajny, bo ciężki... i choćby dlatego warto go kupić... po mojemu to jego największa zaleta... a co się z nią wiąże wygląd... reszta to hmmmm z czasem będzie do wymiany, podkręcenia- jak to z każdym AEGiem..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam !

Wiedz jak ? sadzicie ze replika jest warta ceny ?:P

Co byscie wymienili w niej i moze ktos napisze ... Jakie ona ma osiagi :) Ile Fps :P :roll: :roll: mierzonych itp

A co byscie odrazu w niej wymienili i na co?:D by bylol epiej ? :D

z Gory dziekuje :)) Pozdro!

Do takich pytań to chyba jest http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=232 nie sądzisz ?? :-F

 

p.s Chodzi mi o cene i osiągi :D

Link to post
Share on other sites

Witam

Nie do konca..poniewaz nie interesuje mnie jej cena (repliki) poniewaz ja znam tyllko interesuje mnie co wy zmieniliscie / byscie zmienili by ulepszyc zywotnosc i osiagi repliki:) :wink: :wink: I ile ona ma Fps..?:P mierzyl ktos? I co z zasiegiem (semi/auto) z ilu metrow da sie trafic w czlowieka...

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

ja mierzyłem.... zaraz po kupieniu... ma te swoje 260 FPS... na chrono raz więcej raz mniej, więc coś koło tego....

z zasięgem? hmmm no więc do lasu to się NIE nadaje!! tak beznadziejna plujka że aż żal patrzeć, z BBloadera dalej i celniej ta kulka poleci.... Ja wiem, zabiłem kogoś chyba z 15-20 m? ale to chyba bardziej dlatego że się przyznał, bo mnie zobaczył strzelającego do niego, niż poczuł kulkę

Za to w budynku przetestowana.... i bez zarzutów, duża ilość fragów... rozrzut spory, ale myślę że na poziomie Classicowskiej MP5, tak jak to w wypadku krótkiej lufy...

nie wiem z ilu metrów nie liczę jak strzelam, tak z 5 koleżka aż zapiszczał jak dostał w plecy, gdy się tego nie spodziewał... myślę że na 30 metrów doniesie, z celnościa gorzej...

Bez różnicy w FPS singiel/auto

 

ja am pozytwnie oceniam.... a co do możliwości tunnigu to do sklepu...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Szybkie pytanie ;)

 

Jakie są zębatki. Przejrzałem cały temat i nie znalazłem żadnych szczegołów dotyczących zębatek. Są takie jak w Cymie czy też Wellu?

 

Ano i pytanie jeszcze co do hopka. Komora jest standardowa czy żeby wstawić silikonową gumkę trzeba i komore wymienić?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o zasięg to niesty jest mały 25m - 30m ale jestem zadowolny z karabinku po wystrzelaniu 12 tys kulek nic się nie zepsuło, nic nie trzeszczy, wszystko się trzyma ;-) Komora jest standardowa można wymienić gumke hop-up bez problemu a zębatki bardzo się dobrze trzymają na baterii 10,8 V :-P już tyle przestrzelałem :uśmiech:. Wydaje mi się że są lepsze od Wella napewno, a Cymy zębatek nie widziełem :cry:

Link to post
Share on other sites

Z tym zasięgiem jest różnie. U mnie w teamie jest 6 sztuk BETY i każda strzela inaczej. Trzeba jednak powiedzieć że nowa seria Specnazów ( od listopada) jest o wiele lepsza niż jej poprzednicy. Strzela szybciej, celniej i mocniej.

Mimo tych 260 FPS zasięg skuteczny każdej (u nas) repliki oscyluje w granicach 35 m.

Moim zdaniem najlepszy wybór za tą kasę.

 

W razie pytań odnośnie BETY proponuje kontakt z członkami ATW, każdy na już za sobą minimum 3 miesiące użytkowania, a niektórzy praktycznie od premiery na naszym rynku.

Link to post
Share on other sites

Od połowy grudnia posiadam taką Betkę. Na razie po 3 strzelankach i ok. 3000 kulek i jestem bardzo zadowolony. W sobotę pomierzyłem i na kulkach PJ 0,2 wyszło 294 fps (za pierwszym razem nie wierzyłem, więc sprawdziłem jeszcze 2 razy i podobnie). I to bez żadnych tuningów, gdyź jestem trochę atechniczny i wolę się sam do tego nie brać. Zasięg skuteczny ok. 30-35 m, w zależności jak wieje. Bateria 8,4V 1500mAh wytrzymała na jednym ładowaniu dwie 6-godzinne strzelanki, więc też chyba nieźle.

Myślę, że za tą cenę, jak u Krakmanów, wybór idealny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

 

pytam nie w swoim imieniu, wiec sporo niewiadomych.

 

Kolega ma zaciecia i twierdzi, ze wyjecie bezpiecznika to rozwiaze, zle nie wie, jak go sprawnie usunac. Czy ktos to robil w tym (lub JG) modelu?

 

Czy ktos ma dostep do instrukcji lub dokladnych fotek pogladowych dla osob ktore chcialyby dokonac samodzielnie kilku napraw?

 

Pozdrawiam i dziekuje za szybka odpowiedz

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...