Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Artykuł o ASG w LOGO


Recommended Posts

Powiem tak, dobrze, że się o nas pisze. Błędy merytoryczne mogą się przytrafić każdemu. Inna sprawa, że strzelanka opisana w tym artykule, miała miejsce gdzieś na przełomie kwietnia/maja. Mieli chłopcy trochę czasu na poprawienie nieścisłości, ale z tego co wiem, nikt tego nie autoryzował.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj wleciałem do sklepu (wizzerem) złapałem za logo i czytam myślałem, że ten artykuł ożywi trochę ten "sport" jednak po przeczytaniu całego artykułu nie pisałbym się na asg. Jest dosyć prosto opisany pomylili się z nazwach napisali,żeglock18c w oryginale nie strzela serią (o ile wiem strzela). Bolało mnie, że nie umieszczono adresu strowmasg gdzie można dużo poczytać o Asg i poszukać ludzi w całej Polsce, Śmieszne jest to foto w stylu Rambo :P i opisane że to Tania zabawa mało jest chyba ludzi którzy kończa zabawe na kupieniu karabinka i gogli oraz łaciatego stroju...

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą. Artyuł jest OK. Może ci, co przeczytali, a nie wiedzieli o co biega będą patrzeć trochę inaczej na nas, niż tylko na przerośniętych chłopców bawiących się w wojnę. A co do watach młodzieży walącej tłumnie na strzelanki... OK, przybywajcie, ale i tak zostaną tylko ci, którzy złapią bakcyla.

Link to post
Share on other sites

Panie Redaktorze, serwer i tak już nie wyrabia ... :wink:

 

Jak do każdego artykułu w polskiej prasie moge napisać tyle:

cieszę się, że autor zadał sobie minimalny choć trud dowiedzenia się o co chodzi.

 

Z perspektywy tego co pokazuje się w prasie, a na czym się przypadkiem znam, mogę powiedzieć, że ten artykuł jest bardzo dobry - mało błędów, brak poszukiwania sensacji, krótki.

Link to post
Share on other sites
a ja sie obawiam nawału tzw. 'noob'ów'...  :|  

Zbędne działanie populistyczne, które może przyspożyć 'nam' tylko kłopotów.  :smutny:  

:źle:  

pozdrawiam Dixon

Dixon, wiesz ASG to sport dla każdego i może być mniej lub bardziej elitarny, w stosunku do młodych grup które robią tylko antyreklamę i grup które sa we własnym "sosie" Moze i będziemy mieli kiedyś złą opinie może i bedzie tak ze airsoft będzie sie bawiła masa ludzi, najwazniejsze jest to że ASG mamy dla siebie i w grupie wiemy jakie są zasady, strzelamy dla siebie i tylko dla własnej przyjemności.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...