Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Artykuł o ASG w LOGO


Recommended Posts

propan-butan.....taa jasne.....

Biorę butlę UltraAir Power Gas i w składzie widzę tylko C3H6, C4H8. Jak dla mnie, to propan-butan. :roll: Jeśli napisaliby cokolwiek o tych śladowych ilościach siliconu do smarowania, to byś się przyczepił, że i tak trzeba smarować, więc po co o tym wspominać? ;)

 

Nie licząc paru błędów, które zresztą zdarzają się każdemu początkującemu, artykuł w sam raz do miesięcznika.

Jak ktoś nie zna, to może się zainteresuje i poszuka na własną rękę. Jak ktoś się zna to się uśmiechnie, automatycznie zwróci uwagę na błędy i ponarzeka.

Link to post
Share on other sites
no rzeczywiście tylko kto powiedział ze jest to bardzo bezpieczne ?

 

Fakt. Powinno być: "Asg jest bezpieczniejsze niż karate full contact oraz wymachiwanie mieczem w samych szortach i adidasach". :wink:

 

Mnie osobiście rozwala stwierdzenie "relatywnie tanie". :lol:

W stosunku do czego? Yachtingu pełnomorskiego?

No chyba, że ktoś chodzi tylko na strzelanki jebanki byle strzelać; to nie potrzeba wiele sprzętu... 8)

Link to post
Share on other sites

Cytat:

"(...)elektryczny silnik kilka razy na sekundę napina tłok(...)odgłos przypomina szum suszarki do włosów(...)" hm, taak...

[ja tam nie wiem... ale ani AK ani inne moje repliki tak nie szumią 8O ]

 

Daliście mu chłopaki suszarkę i nie zauważył? :wink: 8)

Link to post
Share on other sites

Spoko artykuł, mam wrażenie, że większość z Maniaków, która ma jakieś doświadczenie np. strzela sie juz pare lat, strasznie sie burzy jak ktoś czegoś dokładnie nie opisze. Było 5 stron paplania o wywiadzie w radiu i wszyscy sie czepiali porównań do kłejka i ceesa. Teraz łapiecie za słówka, że to nie Propan Butan tylko green gas. Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich, ale wyluzujcie chłopaki :). Albo jeśli chodzi o to: "ASG jest stosunkowo tanie".

No a nie jest??? Zabawe można zacząć od Glocka za 60zł. A tak naprawde to większość hobby, które nie jest tak popularne jak piłka nożna, wymaga nakładów pieniężnych i jak na gazete, która składa się z samych reklam bynajmniej nie artykułów spożywczych (i juz wiemy ze grono odbiorcow to raczej jacys ustawieni faceci z kasą), takie stwierdzenie jest IMO jak najbardziej trafne.

Link to post
Share on other sites
jak na gazete, która składa się z samych reklam bynajmniej nie artykułów spożywczych (i juz wiemy ze grono odbiorcow to raczej jacys ustawieni faceci z kasą), takie stwierdzenie jest IMO jak najbardziej trafne.

 

Zgadza się. Tylko ilu jest takich wśród przeciętnych graczy? Młodzi w wiekszości nie mają kasy, bo jeszcze sie uczą albo są na utrzymaniu rodziców; starsi gracze sami mają na utrzymaniu rodziny; więc ta "relatywna taniość" jest naprawdę "bardzo relatywna".

 

Pewnie, że można ganiać ze sprężynką. Nawet tańszą niż ten glock. Tylko, że po pewnym czasie ma się dość.

Gdy chcesz wziąć udział w większej imprezie to same gacie w plamy i sprężynka nie wystarczą.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

A jeśli chodzi o całokształt artykułu, to się nie czepiam; laik przynajmniej skuma w ogólnych zarysach o co chodzi. :wink:

Link to post
Share on other sites
a ja sie obawiam nawału tzw. 'noob'ów'... Neutral

Zbędne działanie populistyczne, które może przyspożyć 'nam' tylko kłopotów. Smutny

 

No jest taka możliwość; ale bez paniki... :wink: W końcu ilu takich kolesi co czytają gazetkę tego typu wytrzyma w asg dłużej niż do pierwszej serii w facjatę? :twisted:

Link to post
Share on other sites

Artykuł nawet nie takie zły (chyba najlepszy z dotychczas) tyko ma jeden niewybaczalnym błąd ... nie ma podanego adresu WMasgu :) a jakieś dziwne strony ;)

 

Tak jak powiedział Tadeusz, drobne śmieszności i przekłamania ale może zainteresować... a jeśli chodzi o o napływ "noobów" to nie przesadzajmy bo stajemy się śmieszni...

Link to post
Share on other sites

Powiedzmy to sobie wprost - to spisek układu i łżeelit!

Na szczęście nie musimy się obawiać, będziemy mieli 3 miliony nowych "maniaków", bo nikt "nas" nic nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe.

;)

 

Edit 1 do 3:literówki

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...