Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki eko


Recommended Posts

Niestety kulą w płot. Akurat co nieco jeszcze z biolchemu pamiętam. A i Ty doskonale rozumiesz o czym piszę. Tylko nijak nie przystaje to do Twojej wersji. Bo nagle okazuje się' date=' że biorąc pod uwagę czas rozkładu, jego charakterystykę oraz wspomnainą ilość kulek ...szkodliwość jest żadna.

Wiem, trudno przyznac sie do błedu, lepiej posługiwac się arumentami ad personam (trudne słowo).[/quote']

No własnie tak ludzie myślą, to będzie za X lat, widzisz, dbając o swoje podwórko twoje dzici będa mogły spać spokojnie po wieki, wystarczy ze zadbasz o porządek. Tak samo nie strzelając w lesie albo na wyznaczonym obszarze może przysłużysz się temu że kiedys zwierzęta nie będą jadły trawy, słomy itd. po jakiejś wrednej mutacji (zostało udowodnione naukowo). Charakterystyka rozkładu jest już jasna, podałem w poście wyżej.

 

 

Jazzman napisał:

Widzisz' date=' celowo zapytałem o avatar bo kolega gdy to zobaczył mało nie dostał zawału, ma swój wiek jego bracia zgineli w akcji sniper at work, nie byli żołnierzami tylko cywilami.

 

Acha i dlatego wg. Ciebie działania snajperów IRa były w zamierzeniu wymierzone wyłącznie w cywili... (cytował odnosnego fragmentu nie będę, bo nie warto). Pogratulować. Ale, żebyśmy mieli jasność:[/quote']

 

Dla każdego żołnierz (w tym przypadku zwanym dalej zbrodniarzem wojennym) uciekający się do aktów terroryzmu jest już tylko terrorystą.

Więc nie wiem dalej jaki jest POWAŻNY sens twojego avataru, kontrowersja? Udało ci się, zbudziłeś we mnie i moim koledze negatywne uczucia. Nie napisze do redakcji bo to co tam masz na avatarze dla niektórych fajnie wygląda, wyłącze sobie avatary i mam z głowy.

Pytałem o powód dlaczego akurat ten avatar?

 

 

Ale swoją przypominam sobie takiego pana co w sygnaturce miał "Jazzman" i pisał coś o dzielnych hitlerowskich zołnierzach i złych polaczkach. Nawet obrazowo go wtedy naprostowałem' date=' co chyba wziąl mi za złe. otem zniknął z forum i zaraz potem zarejestrowałes się Ty. Zaraz - czy to aby przypadkowa zbieżność?[/quote']

 

"Czyli jeśli on zabija to ja też mogę?"

 

Nigdy nie pisałem o " dzielnych hitlerowskich zołnierzach i złych polaczkach" Zła interpretacja jest powodem zmieszania. Nie chciałem nikogo winic tylko zaznaczyć że propaganda prowadzi do wypisywania głupot jakie widuje się.

 

Za błędy przepraszam wszystkich, staram się redagowac moje teksty.

Link to post
Share on other sites
PS Ciesze się' date=' że użyłeś także słownika. I faktycznie - kiedy nie masz argumentów nie dyskutuj. Zgadzam się z Toba w całej pełni... [/quote']
Miałeś podobno już nie pisać?

 

 

 

To był brak agrumentów.

 

Postuluję także ukamienowanie osób wystepujących na awatarach w brytyjskich mundurach lub rekonstruujących brytyjskich spadochroniarzy. To się może kojarzyć z mordowaniem cywili w czasie krwawej niedzieli

Przestań! To jest już czepianie się, w sumie starasz się powiedzieć że każdy symbol może się kojażyć z okrucieństwem. I MASZ CHOLERNĄ RACJĘ.

Pozdrawiam i uważam temat za zamknięty

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...