Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witaj... Mam takiego podobnego, powiedzmy szytego na zamowienie... cos takiego jak Polacy w Iraku maja tylko w kolorze Polskiego zielonego plamiaka... Calkiem fajna sprawa... masz miejsce na magi i jakies podreczne rzeczy i po bokach na 2 manierki. Wygodnie mi sie z tym biega i mozna nalozyc jeszcze plecak co nie bardzo przejdzie np w patternie...

 

Na pytanie czy warto... odpowiem ze tak :) pozdro

Link to post
Share on other sites
Wygodnie mi sie z tym biega i mozna nalozyc jeszcze plecak co nie bardzo przejdzie np w patternie...

 

OT: Nie zgodze sie, nie wiem jakiego Ty miales pattern'a ale ja normalnie nosze z nim plecak.

 

Nie rozmawiamy tu o pattertnie...

 

 

Drogi Robsonie... nie wiem co planujesz nosić w oporządeniu, ale CR ze Strike System nie jest modułowy. Jeżeli chcesz tanio kupić kamizelkę to kup Patterna, a jak chcesz kupić dobrego CR i mieć z niuego długo pożytek to zaopatrz się w modułowy CR np z MIWO...

Link to post
Share on other sites
Drogi Robsonie... nie wiem co planujesz nosić w oporządeniu, ale CR ze Strike System nie jest modułowy. Jeżeli chcesz tanio kupić kamizelkę to kup Patterna,

Może on chce taniego CR, a nie patterna ? Pyta o opinie na temat

chest rig'a a Ty mu polecasz patterna :F Chyba coś nie tak, nie uważasz?

Link to post
Share on other sites
ale CR ze Strike System nie jest modułowy

no to akurat chyba widać...

 

Jeżeli chcesz tanio kupić kamizelkę to kup Patterna

nie nawidze tych bocznych patternowych kieszeni, i jakoś nie widzi mi się modyfikowac tego...

 

a jak chcesz kupić dobrego CR i mieć z niuego długo pożytek to zaopatrz się w modułowy CR np z MIWO...

może to i wyjscie, ale zapytałem własnie o tego chesta a nie o coś modułowego (bo to chyba nie każdemu potrzebne) bo ma tyle kieszeni ile mi jest potrzebne, i nie prezentuje się to wszystko najgorzej... po za tym cena...

Link to post
Share on other sites

No cóż, już nie ma na sprzedaż, gdyż ponieważ bo zostałem nowym właścicielem :D

 

Używałem dopiero na dwóch strzelankach, ale na razie mam jak najbardziej pozytywne odczucia - chest jest solidnie wykonany, bardzo wygodny w noszeniu, ma pełną regulację, nie grzeje jak kamizelka i jest bardzo pojemny - w każdą z trzech głównych ładownic da się włożyć trzy magi do mp5 albo półlitrową butelkę z wodą/kulkami, albo berettę... a są jeszcze dwie mniejsze ładownice zamykane na klamry, worek na odzysk z lewej strony i dwie ładownice na maga do pistoletu albo bbloadera...

 

Do tego po ciemku i z daleka wygląda się całkiem ok :)

Generalnie - produkt całkiem praktyczny.

 

Jeśli zaś chodzi o to czy warto wydać tyle... osobiście nie dalbym dwóch stów, kupilem dlatego że bylo sporo taniej, no ale to już relatywizm finansowy... podobnego chesta za mniejszą kasę raczej nie dostaniesz, chyba że z drugiej ręki...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...