Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

urozmaicenie


Recommended Posts

Jak miałem raz zły dzień, i wielką ochotę na ASG, poprosiłem mojego znajomego, który nie jest wtajemniczony, żeby poszedł sobie do lasu. Ja zanim, podchody, i strzelałem w niego! Najlepsze było, jak przyszedł do domu, i opowiadał jak jakimś DZIWNYM TRAFEM CO CHWILA CZUŁ JAK DOSTAJE CZYMŚ A TO W PLECY, A TO W NOGĘ... jaki miałem śmiech!

tak najlepiej można się sprawdzić!

Link to post
Share on other sites
tak najlepiej można się sprawdzić!

 

wątpie czy strzelanie do niczego nie spodziewającego sie cywila było najlepszym sprawdzianem umiejętności

 

poprosiłem mojego znajomego, który nie jest wtajemniczony, żeby poszedł sobie do lasu. Ja zanim, podchody, i strzelałem w niego!

 

można wiedzieć jak go namówiłeś ? "Weź idź do lasu na przechadzkę" mu powiedziałeś ?

 

który nie jest wtajemniczony

 

a miał chociaż okulary :?: :roll:

Link to post
Share on other sites

nie nie miał! ale nie bójcie się o jego bezpieczeństwo zawsze stałem i strzelałem w plecy i po nogach! pamiętam o BHP!

 

[ Dodano: Sro 16 Sie, 2006 ]

no tak jak by

wystarczyło powiedzieć IDŹ SIĘ UTOP więc poszedł szukać stawu...

Link to post
Share on other sites

A czego się spodziewac po GNOJKU który ma może 15 lat ??

 

Sorka za obrażanie ale po takim tekście nie widzę innego sensownego określenia bo kretyn, głupek i tym podobne to za mało..... Ktoś kto sobie urządza tego typu "zabawy" jest poprostu GNOJKIEM i tyle.

Może nieługo zaczniemy tu czytac i oglądać filmy i zdjęcia jak to co niektórzy sobie chodzą po mieście z replikami, terroryzują ludzi, gwałcą dziewczyny z przystawqoinymi do głowy replikami, zmuszają dziadków do oddawania renty/emerytury pod wpływem kopniaków i grożenia replikami....

 

Biorę całą odpowiedzialność za napisane tu przezemnie słowa. GNOJEK i tyle.

Link to post
Share on other sites
Może nieługo zaczniemy tu czytac i oglądać filmy i zdjęcia jak to co niektórzy sobie chodzą po mieście z replikami, terroryzują ludzi, gwałcą dziewczyny z przystawqoinymi do głowy replikami, zmuszają dziadków do oddawania renty/emerytury pod wpływem kopniaków i grożenia replikami

 

Thor niepodawaj takich propozycji bo niewiadomo co za zielony maniak to przeczyta. Ale faktycznie zgadzam się z twoim zdaniem.

 

A co do strzelania w plecy do gościa bez okularów to czekamy na głos naszego ulubionego maniaka...Foka gdzie jesteś...

Link to post
Share on other sites

Youkey - CZY CIEBIE TOTALNIE POPIERDOLIŁO ??? Tłumaczenie, że strzelałeś w plecy itp. NIC NIE ZMIENIA - nawet zakładając, że gościu się nie odwróci NIE MOŻESZ BYĆ PEWIEN, ŻE NIE CHYBISZ I KULNA NIE ZRYKOSZETUJE czy coś.

 

I niby co to miało na celu ? Niby jak się sprawdziłeś - sprawdził to byś się, gdyby gościu się ciebie spodziewał, był zakamuflowany i w ogóle. Nie wiem, to kurna tak samo jakbym ci dał schemat kombajnu chodnikowego i kazał opisać elementy. Kurna pewien kawał o policjancie, co rozbił mafię się przypomina "...a temu ostatniemu to tak przypierdoliłem, że mu aż kredki z tornistra wypadły".

 

Za taki wybryk to powinienes dostać BANA na strzelanki, przynajmniej na jakiś czas.

 

Całkowicie zgadzam się z Thorem.

 

@ mod: sry za wulgaryzm ale coś we mnie teraz wlazło.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...