Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki bezszwowe GUNFIRE


Recommended Posts

.... może na kilku tylko łączenie - nie zauważalne poprzez dotyk ale przyglądając się widać:P

 

no właśnie kilku

a jedna z tych kilku moze się zablokować w lufie :|

a takie coś jest niebezpieczne dla repliki (w szczegulności elektrycznej)

 

 

sam chciałem zamówić 12 tys kulek ale poprosiłem o próbke

ale po pobejżeniu kulek sie rozmyśliłem

gdy sprawdziłem jedną kulke sufmiarką miała średnice od 5' date='9mm do 6,1mm

 

 

Link to post
Share on other sites

kulki są dobre przynajmniej do stockowej CYMY MP5 (metalowy GB). Testowałem kulki o masie 0.23 i lecą ladnie i się nie zacinają. W porównaniu do Xtreme'ow opadają o pare metrów bliżej, więc trzeba podkręcić hopup. Myślę, iż jest to spowodowane tym, że mają bardziej szorstką powieszchnię i stawiają większy opór. Ogólnie polecam bo są nie takie drogie, a jak nie ma sie prec lufy to przypuszaczam, że nie będzie problemów. Narazie wystrzelilem okolo 1000 kulek i jest bardzo dobrze, do tego stopnia, że poszedłem dziś do airsoftganu i kupilem 20 tysięcy tych kulek po czym okazalo się, że to byl caly zapas jaki mial sklep :wink:

Link to post
Share on other sites
aep cymy
Sorki ale Cyma to gnacik który jest sprzedawany losowo i wiekszośc modeli różni się skutecznością, wiem wiem bo u nas są 3 modele i kazdy inaczej strzela.

 

po obejrzeniu z bliska kulek 0,28 gunfire boje sie je wlozyc do wella z obawy o HU, niektore kulki wygladaja fatalnie (slady po odlewach itp)
A czego tutaj się bać? Lufy ci nie porysuje przecie.

Druga sprawa, chłopaki macie coś z wzrokiem? Jedne pisze że są dobrze odlane drugi że źle trzeci że może być, pytam czy to wina partii (nie rządzącej :P) czy też każda kulka jest wtryskiwana na wielu formach? Jeżeli tak to na ten przykład Gold Fire mają czasami fakture Blastera a czasami nie nadają się do niczego i chyba z tąd ten problem z róznymi informacjami albo kazdy z was ma inną precepcje spostrzegania jakości.

 

EDIT:

 

Dotarły do mnie kulki:

Zamówiłem 15000 0,23

10000 0,28

20000 0,18

 

Zadna się nie zacieła w G&G AK 104 Lufa Prec 6,04

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Marynarz - ja widziałem takie kulki w akcji, najlepiej je widać gdy strzelamy z gnata ze specjalnym naświetlaczem przymocowanym u wylotu lufy. Widok dość ciekawy, trochę jak pociski smugowe w prawdziwej broni, tylko dużo wolniej lecą ;) Na nocne strzelanki jak znalazł.

Co do gunfire`ów, to według moich obserwacji kuleczki są zacne, nadlewek i łączeń brak, tyle że porównując je np. z excelami albo gold fire`ami wydają się niepolerowane. Ktoś jeszcze to zaobserwował?

W każdym razie w akcji kulki zachowują się bardzo dobrze, wystrzeliłem ich już łącznie 3k i ani jednej zacinki. Nadmienię, że używam 0,23 i strzelam ze Steyr-AUG CA z lufą stockowa o średnicy 6,08 mm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...