Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jako że kiedyś byłem posiadaczem AK 47 Black, który jest analogiczny do tego AK 47S, sprzedawanego pod logiem CyberGun powiem kilka słowek na temat tej / tych replik. :D A więc: za pochwałę zasługuje na pewno metalowa rączka naciągu, która jest trochę trwalsza od tych ABS-owych, zewnętrzna metalowa lufa, i dość ciekawy magazynek (konstrukcyjnie przyupomina magi z AEG-ów). W moim egzemplarzu niestety występowała tendencja do strzelania "na boki". System BAX (regulowany) był chyba troszke wadliwy (możliwe że tylko w moim egzemplarzu) i nie szło go nigdy dobrze ustawić. Zawsze karabin strzelał lekko na lewo, lub lekko na prawo :( Celność przez to na dystansie większym niż 15m była znikoma, a trafienie kogokolwiek z ogległości większej niz 25m było porównywalne z trafieniem "szóstki" w Totolotka. Zasięg i moc też były na średnim poziomie. (spodziewałem się czegoś lepszego za ówczesne 159zł) :( A co do producenta jaki produkował tegoż AK (jak i AK Black)...to szczerze nie wiem co o tym mysleć. Powiem tyle: jak możemy zauważyć po bodajże prawej stronie nad rękojeścią widnieje dość razący napis "made in China" :lol: (w egzemplarzu AK 47 Black było to nadzwyczaj rażące)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem...bynajmniej AK 47 Black, czy też ten AK 47S reklamowany pod marką Cybergun wygladają mi identycznie jak te z Cymy...(na Allegro można je dostac za połowę mniej kasy), ale to juz kwestia uzytkowników... :) 8) Musze przyznać że na AK 47 Black troszke się "nadziałem", więc nie będe na siłę wystawiał mu dobrej opinii, jeżeli AK 47S jest taki sam (wyjątek to kolba)...to "krzyż na drogę"....Lepiej wydać te 199zł i kupic AK 47 z Cyberguna (ale tego oryginalnego AK) i mieć z niego o wiele więcej pociechy i więcej satysfakcji z użytkowania.... 8) Resztę....i kwestię wyboru pozostawiam potencjalnym nabywcom.... :D

Link to post
Share on other sites

chwile mnie nie bylo i chyba musze napisac co nieco bo co niektorzy wypisuja tu glupstwa :P

 

po pierwsze primo: moze jestem slepy ale nie widze nigdzie na mojej replice napisu "made in china"

 

po drugie, tez primo :P: ten ak black wcale nie musi miec takich samych osiagow chociaz mozliwe ze tak ale watpie zeby to ktos sprawdzil (?)

 

3: u mnie kuleczki ida prawie IDEALNIE PROSTO (0,2g CG) i naprawde daleko. 30m to poprostu odleglosc z ktorej mozemy strzelac bardzo celnie - wrecz trafiamy za kazdym razem w czlowieka a nawet w mniejsze cele! trafinie z około 40m tez pewnie wcale nie bedzie cudem, moze nawet mozna uznac ta odleglos za skuteczna (dla mnie skuteczna to skuteczna :wink: ) ale tego jeszcze nie mialem mozliwosci sprawdzic - po sobocie bede wiedziec i dam znac. strzelalem na wyregulowanym hop upie - mniej wiecej w polowie na 30m - wystarczy ! a wiec zostalo jeszcze sporo, co za tym idzie potencjalny zasieg jest napewno wiekszy!

 

4. ten kalach za 199 to bynajmniej nie jest ak47! bycmoze ta replika posiada WSZYSTKIE oznaczenia, napewno tez strzela dalej - to jednak tylko domysly co podkreslam.

 

5. zgodze sie ze ten kalach od cymy (tez tylko przypuszczenie) mozliwe ze wali i wyglada tak samo. jednak NAPEWNO nie kazdy egzemplarz jest taki sam ;) w przypadku CG prawdopodobieństwo trafienia na slabszy model jest znacznie mniejsze. tak np. jest z obrzynami DE - moj byl dobry, ale okazalo sie ze sa lepsze.

 

6. dla mnie liczyla sie żywotnosc dlatego wybralem CG i mysle ze ta napewno jest dluzsza niz w przypadku chinczykow, roznica w cenie naprawde nie bierze sie tylko i wylacznie z faktu "made in china" :wink:

Coś w tym jest - wierzcie mi :lol:

 

Cyber Gun jest dla tych co cenia sobie jakosc i tyle. A i to ładne pudełeczko nie jest bez znaczenia, przynajmniej dla mnie :lol:

 

Ja naprawde polecam ta "bron".

Link to post
Share on other sites

no i nareszcie sprawdzilem go w boju. tu sprawdzil sie srednio za sprawa zamka z prawej strony broni, dla leworecznych bedzie super.

Ogolnie polecam dla poczatkujacych graczy ktorzy nie musza walczyc z aegami :P a chca cos celnego i solidnego.

 

jesli chodzi o zasieg to ani razu nie mialem problemu tego rodzaju, ze kulka nie dolatuje wogole do przeciwnika, natomiast wiadomo ze z tych np. 30m i wiecej trudno jest trafic w poruszajacego sie wroga czy tez w wystajaca glowe z okopu i tutaj kałach przegrywa, gdyby zamek byl z drugiej strony byloby OK bo bez zdjemowania oka z lini celowniczej moznaby sprawnie przeladowac i ewentualnie poprawic, dlatego uwazam ze dla leworecznych graczy bedzie super.

 

tak czy siak polecam wszystkim, którzy chca miec AK a nie maja kasy na elektryka, spory zasieg i celnosc to atuty tej repliki.

W lesie APS2 Double Eagle niczym nie przewyższa kałacha!! Wiekszy problem moze juz byc z przeciwnikiem z shotgunem DE (dziwne, ale prawdziwe :lol: ), chyba, że ma ograniczona ilosc magazynkow i nie zasypuje nas kulkami, wowczas nie ma problemu :P

 

reasumujac, wymarzona bron dla poczatkujacych, takze dla ludzi lubiacych cicho podejsc wroga na odleglosc skutecznego strzalu, raczej nie nadaje sie do szybkich jedek :wink: - budynki odpadaja.

 

jak ktos chcialby kupic troche taniej to mam dobra wiadomosc - moj kalach jest na sprzedaz 8) po jednej strzelance - wczoraj. Gwarancja oczywiscie jest prawie cala ;) stwierdzilem ze czas najwyzszy na AEGa i koniec! :D

jak ktos bylby zainteresowany to pisac na e-mail, lub GG ew. na priv.

medi bede wdzieczny za nieusuwanie tych kilku linijek z posta (sam to zrobie pozniej :P ), z gory dzieki.

 

pozdro!

Link to post
Share on other sites

Wystarczy porównać długość lufy wewnętrznej :roll: W Cymie podobno jest cholernie krótka względem wewnętrznej. Jeżeli tak samo jest w tym CG, to chyba o czymś świadczy :roll:

 

Oznaczenia mogą sporo kosztować(wystarczy spojżęć na różnice cen między KSC a KSC-KWA).

 

Inny przykład: zamówiłem od Krakmana shotguna long z DE. Kumpel zamawiał short. Przysłali. U kupmpla na body jest logo DE, a u mnie nie ma, za to jest Smith&Wesson. Nie wiem z jakiej racji. W fabryce body pomylili czy jak?

 

Jakbym miał obstawiać, stawiał bym, że to to samo. Cybergun jest droższy, jednak bardziej godzien zaufania, gdyż prawdopodobnie odsiewają wadliwe egzemplaże, a z gwaracją na military.pl nie powinno być problemu, czego nie można powiedzieć o Cymie z allegro czy airsoftguns.pl .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mogę powiedzieć to samo, co rudeboy. Kałach jest na prawdę wart swej ceny. Jest mocny i przy tym niesamowicie celny (regulacja w pionie celownika, znaczy się tego, co jest bliżej kolby, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa - szczerbinka?). Posiada regulowany HopUp (czy bax, ale wiadomo o co chodzi). Mogę się doczepić jedynie tego, że (przynajmniej w moim) jeśli w magazynku są jeszcze jakieś kulki, to po wyjęciu go ze dwie - trzy wypadną. Ja mam tego ze składaną kolbą, która jest metalowa. Jeśli chodzi o wykonanie, to nic a nic nie sugeruje ono, żeby kałach miał się rozlecieć. Jest na prawdę solidny, a imitacje drewna są pięknie zrobione. Dzyndzel do przeładowywania jest metalowy. A i na broni nie ma ani jednego napisu w stylu made in burkina faso, czy inne chińskie. W ogóle nie ma na nim żadnego napisu:). Mam tego od Cyber Guna oczywiście...

Jestem strasznie z niego zadowolony, chociaż trudności zaczną się w boju, gdyż jestem praworęczny. Można śmiało kupować.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, jestem kompletnie nowy, i mam pytanie:

-Jak wygląda "podkrecenie" Hop Upa w tym modelu (rowniez ak47 black)

-Jak posiada ktos ten model lub/i black to czy moze do mnie napisac na gg 2390504, bardzo bym prosil, chcialbym sie popytac o pare rzeczy.

 

Bylbym bardzo wdzieczny.

Link to post
Share on other sites

regulacja jest po prawej stronie taki dzyndzelek przesuwamy. Dosc małe pole do popisu ...

 

Nie polecam tego cholerstwa. Kumpel to ma rozkręcałem dwa razy ...

za pierwszym razem, bo urwało sięsuwadło i selektor przy okazji odpadł ( teraz nie ma opcji safe, a nawet jak miał to szło strzekać na zabezpieczonym )

 

Za drugim razem, bo wymienialismy lufe. Stockowa lufa ledwo wchodzi do lufy zewn. i się kończy :/ wstawiłem tam stock z ak cymy ( aeg )

 

Oprócz tego jak jest zimniej ( około 0? ) uszczelka tłoka marznie i zmniejsza swoją powierzchnię... mozna się domyślać do czego to prowadzi.

nieszczelności ...

Na zimnie doslownie pluł na odległość paru metrów.

Swoją drogą ta uszczelka po prostu się wytarła ( jest obdarta w paru miejscach )

Budowa wewn. podobna jak w mp5a3 tm, lecz jak widać mniej solidna. W mp5 tm uszczelka po ponad roku uzytkowania była w idealnym stanie.

 

Ogolnie black wygląda plastikowo i mało solidnie... Gwinty się zrywają strasznie. Po rozkręceniu to to całe trzeszczy i lata.

 

Ale jakby nie patrzeć mimo krótkiej lufy celne to cholerstwo było.

Strzela ładnie, ale kulka strasznie wolno leci.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Było już zadane pytanie o różnice między AK 47s (tak naprawde to replika AKMS ;-) )

a AK 47 black (wg mnie to AK 103 xD). Ja i mój kolega kupiliśmy je naraz, ja wybrałem AKMS. Po pierwsze wygląd- replika drewna wyglada o wiele lepiej niż czarny ABS. Druga sprawą jest użyteczność- składana kolba ułatwia transport. Po trzecie AK 47s ma lepsze osiągi (poza celnością która jest podobna). AK47s w boju wypadł zdecydowanie lepiej. I jeszcze jedna ważna rzecz- w Black jest standardowy mag na 40-50 kulek. W akms jest to hi-cap.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...