Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Z racji zbliżającego się wypadu w góry chciałem zaopatrzyć się w plecak podróżny o pojemności od 50 do 70 litrów, za który chciałbym dać tak do 450 zł.

Jest to mój pierwszy tak duży plecak podróżny, więc w tym temacie jestem niezbyt obeznany.

Chciałbym oczywiście coś naprawdę porządnego za rozsądną cenę (jak wszyscy Wink), co służyłoby mi długie lata.

Słyszałem że Arizzon Wolverine jest ciekawym plecakiem, ale po przejrzeniu forum NGT.pl jestem pełen obaw.

Z jednej strony kilka osób pisało o jego świetnej konstrukcji i niezawodności, z drugiej inni użytkownicy oskarżali testujących o stronniczość i jedynie pobieżne recenzje, tak że sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

No więc, czy użytkownicy obeznani w temacie mogliby wyrazić swoją opinie o plecaku Arizzon'a i ew. polecić mi jakieś inne konstrukcje (mile widziane linki do sklepów, aukcji, etc.)?

Sam nie wiem oco jeszcze spytać, ale mam nadzieję, że używający danych konstrucji podadzą mi konkretne kryteria wyboru.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Właśnie JanySport'y słyną z niezniszczalności, całość masz z Cordury za niecałe 400 zeta.

System nośny jest standardowy czyli regulowany za pomocą taśm, postawiono na niezawodność więc jeśli Ci zależy na super oddychalności to takiej tam nie zaznasz, ale za to przeżyjesz z nima lata.

Jak coś się z nim jednak stanie to Pan Janyst nawet po gwarancji naprawi Ci go za grosze...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja też polecę Wolverina, ale przy zakupie zwroć uwagę czy taśmy na kieszeniach, przez które przewleka się boczne troki, są na tyle szerokie, że klamra z troka przechodzi przez nie łatwo. W moim plecaku taśmy te są wszyste za wąsko, przez co klamra przechodzi ciężko, co czasem doprowadza do frustracji.

Zresztą szerszy i mam nadzieję obiektywniejszy test Wolverina (mojego autorstwa zresztą) znajdziesz tu http://www.outdoor.s4w.pl/forum/viewtopic.php?t=571

Na NGT koledze makato zarzucano stronniczośc ze wzgledu na współpracę z Arizzonem. Ja nie współpracuję z nikim więc nikt mi nie zarzuci stronniczości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...