Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgrade G3 SAS WELL


Recommended Posts

Moze się czepiam za bardzo ale:

...Czy warto zakładac prec lufe i co ona da... - Na forum już o tym było.

Tłumik dźwięku- tłumi i wygląda.

Przeciętne tłumiki raczej nie poprawiaja osiagów.

Jest wyjątek -SOCOM mk23 posiada tłumik który ma wewnątrz lufę. W tym przypadku tłumik poprawia osiagi.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

a co byście sądzili aby zamienić g3 sas na wersje g3a3 czyli:

 

g3a3an8.th.jpg

 

bo cena g3 od CA czy TM to dla mnie za dużo , z koleji mam flecktarna i szukam broni która jest/była nie dawno na wyposażeniu BW.

 

czynie wystarczyło(SIC!) by wymienić foregrip i lufę , z przyrządy celownicze przesunąć do przodu? napiszcie co o tym sądzicie

Link to post
Share on other sites

Miałem G3 SAS wella i też próbowałem przerobić na długie. Skończyło się tym, że sprzedąłem ten karabin w cholere. Jak policzysz koszty części i SASa, to za tą samą cenę masz G3SG1 TM albo SAR TR II CA. Szkoda zachodu.

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=767 - to jest niezbędne i jest podstawą to przeróbki. Do tego muszisz kupić body metalowe (bo welowe się połamie). Pozatym kilka innych pierdół jak foregrip, tłumik płomienia itp.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nie jest zły... ja do R-7 wstawiłem analogiczny zestaw z m120:P tylko musiałem wymienić silnik, zębatki i batkę...

 

Na m100 nic nie powinno sie sypnąć... GB wytrzyma bez problemu. Tylko ROF Ci spadnie na pysk.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

To są dość kiepskie batki, więc nawet jakbyś dolutował to za wiele to nie da...

Spróbować można. Jakby co to na specshopie są baterie G&P 8,4V za ~85 złotych.

Mi ROF spadł dość poważnie po wymianie sprężyny na stockową G&P więc przy m100 spadnie trochę bardziej i mogą się zacząć zacinki w tylnym położeniu tłoka.

Ja tam biegam z 12V AKUMULATOREM żelowym w plecaku... Nie narzekam mimo masy ponad 5 Kg (wyćwiczę się a pojemność 17 Ah gwarantuje, że nie padnie w czasie walki:). Akumulatorek o pojemności 7,2 Ah mozna kupić za 50 złotych i taki juz włazi bez problemu do bocznej kieszeni kamizelki (kolega z takim biega), a są ponoć i takie co wlezą do kolby (ktoś z forum ma taką 1,2 Ah i zapłacił 15 złotych)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

RWitam.wpadlem na pomysł przerobienia G3 sas na to: http://www.arniesairsoft.co.uk/projects/mc51k/mc51-k.jpg ---mc 51k...Przerobiłem kolbe na zaslepke ,ale mam problem z przednim chwytem....robie go we własnym zakeresie bo nie moglem znalezc gotowego do kupienia i tutaj ujawia sie pytanie....gdzie do cholery wlozyc baterie..!!? czy ktos wie gdzie TM w swoim Mp5K ma baterie...i czy bateria od G3 sas rowniez tam sie zmiesci...Z góry dziekuje

 

Strzygoń

Link to post
Share on other sites

RWitam.wpadlem na pomysł przerobienia G3 sas na to: http://www.arniesairsoft.co.uk/projects/mc51k/mc51-k.jpg ---mc 51k...Przerobiłem kolbe na zaslepke ,ale mam problem z przednim chwytem....robie go we własnym zakeresie bo nie moglem znalezc gotowego do kupienia i tutaj ujawia sie pytanie....gdzie do cholery wlozyc baterie..!!? czy ktos wie gdzie TM w swoim Mp5K ma baterie...i czy bateria od G3 sas rowniez tam sie zmiesci...Z góry dziekuje

 

Strzygoń

 

W MP5K TMa i Galaxy jest GB v.3, który jest niższy i tym samym miejsce na baterię stick znajduje się nad szkieletem GB w body. Jedyne wyjście jakie Ci zostaje to zamontować jakiegoś sticka na zewnątrz body i ładnie go zamaskować jakiąś czarną kieszonką.

Link to post
Share on other sites

W MP5K TMa i Galaxy jest GB v.3, który jest niższy i tym samym miejsce na baterię stick znajduje się nad szkieletem GB w body. Jedyne wyjście jakie Ci zostaje to zamontować jakiegoś sticka na zewnątrz body i ładnie go zamaskować jakiąś czarną kieszonką.

 

 

DZieki serdeczne. Pomysalem i postanowiłem zamontować baterie w chwycie przednim...sam chwyt bedzie przez to wiekszy... nawet bardzo -jak coś zrobie to postaram sie wstawic fotki na forum.

 

Strzygoń

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...