Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A przymierzam się do kupna (w końcu te 14€ to nie tak dużo). Gra jest wciągająca i nieprzewidywalna, ciągłe napięcie jakie towarzyszy grze nie pozwala się nudzić. Byłem prawie bliski wygranej w mojej pierwszej rozgrywce. Miasta mojego przeciwnika dostawały tęgie baty. Miałem już unosić rece w geście zwycięstwa kiedy z okolic arktyki jego łodzie podwodne odpaliły pociski średniego zasięgu. Londyn , Warszawa, Berlin i pare innych miast pochłonęła nuklearna pożoga...prawie 300M strat w ludności...3 zniszczone bazy rakietowe...War, war never changes ;)

Link to post
Share on other sites

and it has never been so much fun :)

nawiasem, pelna wersja nie rozni sie niczym od dema (ktore mozna legalnie pobrac ze strony introversion -autorow min swietnego uplinka), niczym, z wyjatkiem tego, ze w demie mozna grac do 2 graczy max (online) i to tylko z uzytkownikami dema. W pelnej zas mozliwa jest gra do 6 osob naraz. Polecam wyprobowac. Mnie osobiscie bardziej ciagnie do wiekowego uplinka (symulator haxora), ale defcon jest rowniez ciekawy.

Link to post
Share on other sites

w tutorialu dostalem od bota :F wstyd jakich malo :F

ale gra ostra i orginalna (o co trudno na wspolczesnym rynku)

ale czego sie spodziewac po tworcach Uplinka i Darwinii (chociaz w to specjalnie duzo nie gralem) jak nie pozadnej gry nieduzym kosztem

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...