Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

stockmann

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy mógł byś podać źródło tych pogłosek? Dzięki.
 2. "39th Inf Bde Arkansas Army National Guard Worn from 24 September 1968 - Current" źr: http://www.usarmypatches.com/ SYMBOLISM "The Bowie knife alludes to the “The Bowie State” a nickname used for Arkansas, home station of the Brigade. The Bowie knife, a weapon used for close fighting and implying hand-to-hand combat, is also indicative of the aggressive spirit of the Infantry. The lozenge or diamond refers to the unique aspect of the state as having the only diamond field in North America." żr: http://www.arkansas.gov/theproviders/39thpatch.html
 3. Po coś właśnie dali te miotacze ognia. ;)
 4. Superb news ! P.S. Ale będzie fajnie! :D
 5. Reklama produktu. Nie dam ręki ująć czy jest u nas emitowana w TV: P.S. Napis na PRG "Proud Noob" mnie rozwalił. ;D
 6. Po trofeach widać, że swoją przygodę z PS3 dopiero zaczynam. HS'a na razie brak (powody jasne). Niemniej bardzo chętnie dołączę do ogarniającej drużyny w Bad Company 2.
 7. Przepraszam za swoją ewentualną ślepotę ale gdzie to jest wyraźnie napisane w change logu ? P.S. Wcale nie był bym smutny jak by takie zmiany weszły w życie :mrgreen:
 8. Potwierdzam, to samo u mnie. Trzy celne pchnięcia nożem w plecy wrażego reconowca i nic (to samo za każdym razem: widać jak trafia, słychać jak trafia, widać krew). Za czwartym razem nie ryzykowałem tylko od razu przejechałem go G3 po głowie.
 9. W takim razie, chętny pomóc weteranowi odnaleźć jego M1 ? ;] Please help.
 10. Sprawdzałem. Status weterana 1, w odblokowanych jest a w oknie wyboru jak nie było tak nie ma...
 11. Wszystko robisz dobrze. Ino vide system "Veterans" jest na razie zbugowany. U mnie np. M1 Garand jest odblokowany a i tak nie widnieje w oknie wyboru oręża w grze...
 12. W Menu jest wybór pomiędzy językiem "Oryginalnym" i "Ojczystym". Vide tyczy się członków drużyny jak i przeciwników.
×
×
 • Create New...