Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam panowie.

Mam kilka pytań: po jakim czasie pojawiły się wam te usterki z hopsiupem?

I powiedzcie, czy opłaca się od razu wymieniać tą gumkę HU czy czekać aż stockowa się zedrze?

I czy jak będę go kupował to od razu poprosić o zlikwidowanie problemu ,,miksera"?

I czy ten efekt widać w każdej replice?

Pozdrawiam.

Hes

Link to post
Share on other sites

E tam, nie odradzam. Jest naprawde ładnie zrobiona, dobrze strzela, a te problemy da się bez problemu naprawić domowymi sposobami.

Tyle że z tego co widziałem, to dla niewielu osób wygodnie się to trzyma :)

 

Ja kupiłem G3 tylko ze względu na to, że naprawde bardzo lubie tą giwere. Jakbym miał brać replike ze względu na wygode użytkowania, skuteczność, i takie tam, to wziąłbym AUGa ;)

Link to post
Share on other sites

Na taiwangunie powiedzieli mi że nie ma się co martwić z problemem miksera, ponieważ to nie jest żadna fabryczna usterka i może nie wystąpić w replice :/ No nic, zamawiam SARenkę z wymianą gumki na silikon i tyle :) na pewno podzielę się wrażeniami jak ją dostanę <czekam z niecierpliwością :D>

Link to post
Share on other sites

Mag - CA, gumka HopUp - Guarder.

Kulki P&J'y. Na ak47 [tm stock] wszystko ladnie je pobiera, a na SAR... nie ;]

 

Ostatnio P&J'y znacząco się pogorszyły. W CA36C znajomego nie podawało jakoś dziwnie kulek na auto. W środku rozgrywki skończyły mu się jego kulki i pożyczył Blastery od kolegi i o dziwo na full auto leciały kulka za kulką bez pustych strzałów.

 

Dla porównania MP5A2 CA i M4 S-System P&J pobierają każdą kulkę P&J nawet na auto, ale tor lotu pozostawia corawz więcej do życzenia, nie mówiąc już o tym, że kilkakrotnie trafiły się połówki kulek w paczce.

Link to post
Share on other sites

W odpowiedzi na mojego własnego posta oraz w celach informacyjnych:

problem z podawaniem kulek w trybie auto (w SAR Taktik Rifle II od CA) :) spowodowany był za długą dyszą po wymianie na komplet boreup CA, trzeba ją podszlifować ok 0,5mm i będzie cacy.

Swoją drogą firma taka jak CA powinna znormalizować swoje produkty i nie wypuszczać takich "fuckup'ów".

 

A teraz z innej beczki:

trafił szlag PIN do mocowania kolby (dobrze że są dwa :) ), czy ktoś wie gdzie mogę takowy dostać?

Link to post
Share on other sites

A ja miałbym pytanie: jakie dokładnie przeróbki trzeba wykonać, żeby do SAR-a założyć kolbę i chwyt przedni od oryginału? Bo mój warsztat jest 'trochę' słabo wyposażony i chcę wiedzieć, jakie narzędzia sobie pożyczyć zawczasu... Dodatkowo, nigdy nie wykonywałem nic takiego, i wolę mieć jakieś wytyczne ;)

 

BTW. Czy to tylko moje chore wrażenie, czy foregrip w tej replice wygląda jak plastik tapicerki z taniego auta?

Link to post
Share on other sites

witam, troszke mnie wsysło bo neta nie miałem miesiąc..... co do sarenki HU jakoś śmiesznie działa na full auto - jakby słabiej podkręcał (kulki potrafią lecieć z 7-10m mniej , jak sie podkręci hopka lecą dobrze), bipod jakoś kijowo zrobiony trzeba było troszke zeszlifować, 2 sprawa że jak mam bipod zainstalowany to foregrip troszke lata, w składanej kolbie zrobiły sie lekkie luzy :P ale nie jest to jakiś masakryczny problem

swoje zdjęcia dodam jak będe miał czas , jak narazie wciepne te z neta

http://www5d.biglobe.ne.jp/~patamaru/g3a4.jpg

http://www.airsoftgi.com/images/g3a4his.jpg

http://www.waffenhq.de/infanterie/g3a4-03.jpg

tak to mniejwięcej wygląda :P

Link to post
Share on other sites

Hej! Orientujecie się gdzie można dorwac chwyty pistoletowe do G3 ? Przeszukałem kilka sklepów online z replikami, bezskutecznie. Pytam, bo na moim pojawiło się kilkucentymetrowe pęknięcie :/ Co prawda wygląda na powierzchowne, ale nie wiem czy na skutek "zmęczenia materiału" nie będzię się powiększac/pogłębiac... Z góry dzięki za info, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...