Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja potrzebowałbym dokładnie taki, jak do SAR Taktik Rifle II :) Zastanawia mnie tylko brak tego chwytu w ofercie, podczas gdy np. z chwytami do M-ek nie ma problemu... Adaptacja elementów z wersji ostrej G3 do repliki to w zasadzie temat na osobny wątek - bez odpowiednich przeróbek, warsztatu, nie jest to niestety możliwe z racji różnic pomiędzy szerokościami body.

Link to post
Share on other sites

Wejdź na WGC i wpisz w poszukiwanych G3, a wcześniej usiądź, tyle cudeniek tam jest. Chwyty także są, włącznie z wersją wyborową ( jak w PSG ). Z ostrej nic nie zrobisz - chwyt jest zbyt wąski na silniczek. Adaptację części z ostrego G3 przedstawiłem na 2 stronie tego tematu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

Przymierzam się do kupna G3 =) I mam do was pare pytań.

Jaki jest zasięg w stocku ?

Jaki zasięg -chodzi mi o skuteczny- macie i po jakim tuningu ?

Czy bardziej opłaca się walnąć sobie do repliki precke czy taki FTK z Hurricane'a ?

Sprawdzał ktoś może jaka długość lufy wewnętrznej wejdzie do tej repliki maksymalnie ? Czy te 495mm to jest jej max ?

Edited by dreyko
Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze wrzucę coś z innej beczki:

Co można dołączyć do tego sara T.R.II prócz optyki na tej szynie mp5'iątkowej i tłumika?

Bo jakoś tak patrze po sklepach i nic ciekwaego nie ma (oczywiście nie chodzi mi o części w gb tylko zewnętrzne)

 

A do kolby to zmieści się takie bydle?

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=156

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze wrzucę coś z innej beczki:

Co można dołączyć do tego sara T.R.II prócz optyki na tej szynie mp5'iątkowej i tłumika?

Bo jakoś tak patrze po sklepach i nic ciekwaego nie ma (oczywiście nie chodzi mi o części w gb tylko zewnętrzne)

 

A do kolby to zmieści się takie bydle?

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=156

 

witam,

jak dobrze poszukasz jest kilka ciekawych opcji to zewnetrznej modyfikacji.

mozesz walnac foregripa i lufe zewn od MSG90 tylko nie moglem tego dorwac u nas w kraju

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...it%20for%20AEGs

wtedy z odpowiednia optyka i kolba bedziesz mial prawie MSG90 :) A co do baterii to ja mam w swoim taktiku 3000mAh na 9,6V wiec powinno ci tamto wejsc bezproblemu

Link to post
Share on other sites

Payu jak tobie się sprawuje taktik? Występuje efekt miksera, dobrze działa hop?

 

gdy zakupilem gnata, hopek byl skorygowany przez panow z serwisu wiec wsio bylo ok, jednak po demontazu systemu pokretlo lubilo sie rozregulowywac przy strzelaniu. Ale troche tasmy izolacyjnej zalatwilo sprawe. Nakleilem troche pod pokretlo ktore poprostu chodzilo zbyt luzno z powodu drgan. Teraz nie ma szans by sie zmixowal ;)

Jesli chodzi o samego taktika to bron jest swietna, jest troche dlugi i moze sie wydawac nieporeczny, jednak to kwestia obycia i wprawy.

Link to post
Share on other sites

Co można dołączyć do tego sara T.R.II prócz optyki na tej szynie mp5'iątkowej i tłumika?

 

A co ci jest potrzebne ?

 

Można kupić montaż na lufę i dołączyć latarkę ( nie bardzo widzę sens, to nie jest gun do CQB), albo laser. Dwójnóg jest w abonamencie. RIS-ów dolno-bocznych nie widziałem, ale nawet jakby były to nie pasują.

 

Jakoś nie wyobrażam sobie G3/SAR z przednim chwytem

Link to post
Share on other sites

Serdecznie odradzam panów z MG... nie zawsze kupując taniej oszczędzasz... a tutaj pakujesz sie w jedną wielką kupe. ! Zamawiaj z Asgshopu !!

 

Kupiłem oczywiście na asgshopie!

Przez myśl mi nawet nie przeszło aby kupić cokolwiek na MG :wink:

Czekam na karabin UPS się nie popisuje :evil:

Edited by Jake Green
Link to post
Share on other sites

Dwójnóg jest w abonamencie.

 

Tak, ale ch*jowy jak barszcz. RIS przydałby się chociażby po to żeby regulowany założyć.

 

Pytanie: Na foregripie są dwa otwory, wygląda to jakby dało się tam szynę założyć - Wie ktoś coś o tym?

Edited by HateMe
Link to post
Share on other sites

W końcu po długich problemach z UPS-em otrzymałem SARa

Wszystko w jak w porządku nie ma narazie problemu miksera jest jednak inna ciekawostka plastikowa część kolby w miejscu, w którym się łączy z metalową częścią najnormalniej się nie trzyma.

Napisałem w tej sprawie do asgshopu wymienią kolbę bez problemu.

Czy u was (użytkowników SARa) pojawiła się również taka usterka?

Edited by Jake Green
Link to post
Share on other sites

W końcu po długich problemach z UPS-em otrzymałem SARa

Wszystko w jak w porządku nie ma narazie problemu miksera jest jednak inna ciekawostka plastikowa część kolby w miejscu, w którym się łączy z metalową częścią najnormalniej się nie trzyma.

Napisałem w tej sprawie do asgshopu wymienią kolbę bez problemu.

Czy u was (użytkowników SARa) pojawiła się również taka usterka?

 

tak, kolba się złamała :) Dokładnie wtym właśnie miejscu gdzie plastikowa częśc przykręcona jest 2 śrubkami do metalowej. Potknięcie, oparcie na kolbie i trzask! Kiepsko to jest zrobione, ramię mocowania kolby do metalowej części jest zbyt krótkie. Skleiłem poxipolem i wszystko gra. U Hesa w g33 to samo. Także jeżeli nie planujesz odkręcac kolby to możesz ją odrazu wzmocnic na łączeniu jakimś mocnym klejem.

Link to post
Share on other sites

Kolejne pytanie - Czy ma ktoś może pojęcie, co do jasnej cholery można zrobić z tym dwójnogiem, oprócz zdemontowania go? Jakoś przerobić na regulowany, czy coś takiego? Bo standardowo nie nadaje się on do niczego...

Edited by HateMe
Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Przymierzam się od dłuższcego czasu do Sar'a z asgshopu na lvlu pierwszym, co o tym sądzicie? czy może lepiej kupić CA 33E też na pierwszym lvlu, bądź sar offizier (także na pierwszym lvlu, pisałem do asgshopu i dowiedziałem się że można bez problemu wykonać taki tuning, tylko po prostu nie ma go aktualnie w ofercie)? nie widać zbyut wielu użytkowników offiziera a bron wydaje sie porządna.

 

Czy problem nie podawania kulek, znika gdy kupimy lepsze kulki?

Czy najlepiej na początku wymienić gumke hopup na guardera?

Link to post
Share on other sites

IMO replika CA jest zdecydowanie lepsza. Przemawiają za nią takie plusy jak brak trzeszczących plastików, full-metal body, podatny na tuning g-box. TM może się pochwalić jedynie niezawodnością na stocku (ale po co komu DMR z 280fps?) i swoją niesamowitą gumką HU ;)

Link to post
Share on other sites

....może ktoś mnie posądzi o profanacje ale mam zamiar wciepnąć coś takiego http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=748 + http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=17 lub http://www.specshop.pl/product_info.php?ma...klgm616qthfs2c1

czy ktoś taką szyne ma u siebie?? czy są na niej luzy jakieś?? (pytam bo mam lekkie luzy na foregripie)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...