Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

Witam,

 

Podłączę się do tego wątku gdyż sam stanę się posiadaczem tegoż SARa. Ogólnie wszystko już mam skompletowane, tylko trapi mnie temat baterii.

CA zaleca tam baterię 8.4v typu Large. Jak czytam posty to ludzie mają tam powkładane 9.6v i tu jest moje pytanie. Jaką tam baterię się włoży z 9.6 i 10.8 voltowych bez specjalnego dłubania (chodzi mi o konkretny przykład szczególnie z tych 10.8 v)?

 

link do baterii intelecta:

http://airsoftglobal.com/index.php?manufac...df3f5785ea3e82a

Edited by snorii
Link to post
Share on other sites
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za poradę. Myślałem, że intelect będzie ok ale nie o to mi się głównie rozchodziło.

Nadal podtrzymuje swoje pytanie jaki rodzaj bateri wsadzi się do kolby bez większych modyfikacji ( biorąc pod uwagę te z napięciami 9. i 10. v)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

napisz do asgshopu ponoć mieli te chwyty ale nie było na stronce wystawionych ... coś mi sie też wspomina że w capri było podobnie ... z tym że pytałem o to dosyć dawno temu :/ i ostatecznie sprowadziłem sobie z uncompany grip snajperski KA dedykowany do g3/psg bo stockowy popękał troszq (coprawda stockowy pęknięty tylko 1-2cm po prawej stronie ale nie chciałem ryzykować że sie rozpadnie na strzelance całkiem ...z drugiej strony biegałem z tym pęknięciem z 6 miechów i nie pękało dalej :P )

 

a tu moja mała sarenka :P jeszcze bez stałej kolby ..optyki i bipoda :)

dsc00587ce6.th.jpg

 

dsc00588bi6.th.jpg

 

dsc00586qz4.th.jpg

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

powiem tak grip raczej jest wytrzyamły....wytrzymalszy niż stockowy ca - jeśli nie masz zamontowanego risa zamiast foregripa da nawet rade strzelać sarenką jak z pistoletu z 1 ręki(wyprostowanej-nie z biodra ;p to wykończyło prawdopodobnie stockowy grip- to tyle jeśli chodzi o styl gry)grip nie jest wiele cięższy od zwykłego a napewno wygodniejszy - polecam wszystkim use'rom g3 ;)

 

ps :) ale chyba dobre wrażenie ? ;)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jakby ktos zastanawial się nad kolbą z kompozytu poniżej opisane sa moje doświadczenia z nią:

 

http://sfora.tox.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=24687#24687

 

po waszych relacjach widze że główna jej wada w porównaniu do drewnianej to ułożenie miejsc na piny które ogranicza miejsce na batke, mimo wszystko zamierzam to zamontować, czekam tylko aż moja raz już klejona kolba znowu się ułamie bym miał wolną obsadę ze ZnAlu

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

sjzmisiek ----- heheheheh mam parę pytań - dokładnie dwa :) 1 ile to ma długości ? , 2 co to jest na końcu lufy ? . Jak dla mnie to pomysł jest ok. Jedynie do czego mogę sie przyczepić to to ze kolba psuje cały efekt. jest ok szafa gra no tak jak napisałem kolba psuje efekt jak dla mnie to 4z plusem :)

Link to post
Share on other sites

hehe zdania są podzielone :) mi sie tam podoba ale kolba i tak bedzie czarna w efekcie końcowym bo ten kolorek troszke wali po oczach :P (miała być czymś pośrednim między kolbą rpk a hk21)

w pewnym sęsie byłem zmuszony zrobić taką bo w standardowej (wysówana jak w g3a4 ) mi się rozpękła 1 "żerdź" i taniej mi było zrobić taką kolbę jaką mam u stolarza niż kupić plastikową lub taką samą jak miałem :P poza tym w tej chwili gietka nie ciąży mi tak frontem -lepej wyważona jest z ciężką kolbą

co do długości :) ok 115cm

a to na końcu lufy http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=2093 :) (na specshopie jest tańsze)

z tym że trzeba mieć odpowiedniej średnicy lufe bo montaż jest dość dziwny -nakładasz na lufe i dokręcasz z boku śróbke :P

co do lufy http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...1-OBM_srch_hk51

dedykowana do g3 ...

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

hehe tak oczywiście jak w przysłowiu - są gusta i guściki, w mój gust trafiłeś bo replika długaśna :) i g3 :). Tłumik płomienia robi ładne warzenie ale mi nie pasuje lepiej to by wyglądało z tłumikiem dźwięku ale chodzi tu o gust :)

Ja sam nie lubię krótkich replik takie skrzywienie psychiczne, a dwa to SR-25 które mam jest ciut z krótkie praktycznie 114 cm chce to przerobić na prawie 130 do 140 cm (długość z tłumikiem dźwięku) i wsadzić drewno także kolba będzie drewniana, tez spotykam sie z podzielonymi zdaniami jednak to ja mam dobrze sie bawić a nie inni :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...