Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SL8 [BE]


Recommended Posts

Nie no ja mam fabryczny wiec RACZEJ low cap lecz ja sam nie wiem jak to rozroznic bo jestem kompletnie zielony! Wszystko zrobilem a ze nie widzialem niczeho do nakrecenia stwierdzilem ze to low cap,wsadzilem magzynek dolaczylem bateryje gotwoy do strzalu? pal boom znowu cos nie dziala,tym razem silnik nie pracuje tylko steka jakby w ogole bateria nie przesylala mocy,po prostu teraz nawet silnik nie chce wykonac uderzenia! Prosze was pomocy ;/

Link to post
Share on other sites
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No moj nie ma,jednak rozberalem bron i zobaczylem jak jedna z kulek utknela na "HOP-ŁUPIE",nie wiem co jest grane ale na poczatku lufy kulka sie zatrzymuje jak gdyby lufa byla ZA CIASNA! A do testu uzylem kulki z pudelka wiec raczej zlego kalibru nie dali!,co ja mam zrobic podszlifowac to czy jak? Czy lepiej od razu do reklamacji?

Link to post
Share on other sites

kupić DOBRE kulki i nic nie szlifować...

Chyba że gwarancję chcesz stracić

Dobrze naładować baterię

naładować mag do pełna - ale nie przegiąć - za dużo kulek też może blokowac

I jak nie zadziała odsyłać na gwarancję....

O ile nie straciłeś jej rozkręcając sam guna

 

BTW

którego kupiłeś - z metalowym czy plastikowym GB

Link to post
Share on other sites

Spoko sam sie uporalem,rozkrecilem lufe troszke mloteczkiem potraktowalem,podszlifowalem i elgancko kulka wchodzi.

 

Strzela sie przyjemnie,gdyby nie ten duzy "tlumik" to bylby fajny w budynkach,jak na snajperke nadaje sie jednak moznaby zrobic mu maly tuning :) Zasieg moze byc,strzeilem qmpla z malej odleglosci w kurtke i nie bylo to dla niego przyjemne bo byl w lekkiej watrowce :/ Tzn ze sila jest ok,nie zacina sie nic nie trzeszczy jak sie z nim biegnie,szkoda tylko ze do zestawu nie ma jakiejgos slabego kolimatora :/ Jesli ktos ma cos kasy a zaczyna jako znajper to spoxik bron jest :) Narazie nie moge sie dopatrzec wad jak na snajpe(chodzi mi o sytuacje w akcji),jednak nie podoba mi sie to gumowe zakonczenie kolby gdzie wklada sie baterie-nie wygodnie sie wyjmuje.

 

PozdR

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanko macał ktoś tego SL8 be z airshitguns bo przypadkowo mam gb v3 robione na około 450 fps a niemam body bo mi się roz%$@*&ło bo było plastikowe a gb został i tak czytająć ten temat pomyślałem że może by tak wstawić mój gb to tego.Prosiłbym o jakieś opinie czy nie trzeszczy itp oraz najważniejsze czy ten ze zbrojowni i z airshitguns rużnią się tylko tym że jeden ma metal gb a drugi plastik fantastik ?? :twisted:

Link to post
Share on other sites

Oj nie nie,nie skrzypi w ogole! Nie wyglada jakby mialo cos odpasc. Strzelania nie moge ocenic gdz walczylismy na mniejsze odleglosci,sadze ze drozszy poniesie kulke dalej,ale nie przesadzajmy ze o wiele dalej. Apropo mocy nie moge ocenic bo nie dostalem i ze slabszego i z mocniejszego. Tanszy sie nie zacina.

Link to post
Share on other sites

w polsce niewiem czy takie cacko jest do g36 lub sl8 ale do minimi widziałem ale niepamiętam gdzie a dlamnie i tak z krótkim magiem lepiej wygląda a ammo ładuje zawsze pojedynczo bez szybkoładowarki bo większa realistyka :twisted:

 

ps: zawsze możesz dołączyć się do czyjegoś zamówienia i będzie tańsza przesyłka

Edited by toxick
Link to post
Share on other sites

20 naboi to jest malo malo malo malo. Zakladamy ze mamy partyjke 12 vs 12 i jak idzie 4 to ich sciagne dopiero po wiekszej ilosci naboi :P Ida kolejny i w srodku akcji magazynek off i mnie nie ma ;p Wyobraz sobie ze jak siedze w krzaku i stanie przede mna 2 typkow z m4 za 1,5 k i full auto ;P n/c,blad w strzelaniu przy malej ilosci kulek konczy sie okrzykiem "DOSTALEM"... Ale nikt nie zna magazynkow do sl 8 chociazby low-cap na +40 kulek? Plska pomocy! Wieksza realistyka :D? Moze lepiej byloby kupic m4a1 real i z ostryej ammo napakowac typa :D

 

PozdR

Link to post
Share on other sites

nie no aż tak to nie żeby z real steel.Ale w asg tak jak w realu sniperki mają przeważnie większą moc od zwykłego karabinka szturmowego a co za tym idzie większy zasię no i jeszcze owiele dłuższą lufe wewnętrzną i to precke co owocuje bardzo dobrym skupieniem no i wtedy działasz na zasadzie one shot,one kill :twisted: i 20 kulek styka.Wiadomo czasami trzeba zrobiś poprawke ale i tak 20 bb's styknie :killer:

Edited by toxick
Link to post
Share on other sites

znaczam ze PRZEWAZNIE wieksza moc :P Sl 8 to ze tak powiem tania,elektryczna sniperka,zwykle snajperki kupuje sie sprezynowe z fps 400 :) Placi sie grosze a jak juz strzelisz do celu to nawet ostry wiatr mu nie pomoze :)

 

Moja ocena w skali 1-5 to 4,4 z powodu prostego,snajperki elektryczne nie maja sensu. Elektryczne moga byc karabiny szturmowe ;)

PozdR

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...