Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning PJ4 S-SYSTEM - wewnętrzny.


Recommended Posts

Witam

Po montażu takich elementów:

- wzmocniona uszczelniona dysza systemy

- cylinder Guarder typ1

- zestaw cichej głowicy tłoka i cylindra systemy

... należałoby wymienić jeszcze jakieś części żeby sie nie posypało?

Mam już zamontowaną precke, nową komore + gumka guardera. Ile fps przy stockowej sprężynie dałby mi montaż ww części?

Pytam sie, bo moge po okazyjnej cenie kupić ten szpej i nie wiem czy będzie sie nadawał ;]

 

btw. może ktoś będzie potrafil mi pomóc: replika nie strzela na semi [najwyżej raz, potem cisza], na auto tak - na stockowej baterii. Na baterii 8.4 z cymy 5-6 strzałów na semi, potem cisza, auto zdecydowanie szybciej. Na baterii 9.6 intellecta na semi nic, auto po prostu czyści ;]

Podejrzewam, że to coś z kablami, ale noga jestem w takich sprawach...z tego co oglądałem kabelki to wydają sie w porządku.

 

dzieki za info i pozdro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko spoko tylko że nie musisz wymieniać zębatek... (o ile są takie same jak w cymie czyli XYT) Mam taki zestawik w swoim ak cymy ale bez zębatek i nie ma śladów zużycia na nich. Potrzebna jest tylko batka na dużych ogniwach lub RC najlepiej SANYO. Do tego dodaj tłok poliwęglanowy systemy jest tani i wytrzymały.

Link to post
Share on other sites

Aha, no to spoko :D w sumie jak sie zębatki zaczną zdzierać to wtedy je wymienie. A ile ten zestaw dodał kałachowi fps'ów? i czy wymieniać to samemu czy np. zawieść do Krakmana żeby mi to zrobili? bo w sumie tak czy tak strace gwarancje, a zakładając samemu coś sie naucze, a jak spiernicze to tym bardziej sie naucze ;)

 

ps. czy bateria Largre zmieści sie do Ski?

Link to post
Share on other sites

Ja bym dał koledze który się zna na tym a jak nie to wyślij guna do Asgshopu i tam powinni ci złożyć go jak należy. Z lufą precyzyjną i gumką sylikonową Może nawet dawać do 450fpsów, ja swojego nie sprawdzałem ale gdzieś tyle będzie... Ten zestaw na pewno daje nie mniej 420...

Zostaje ci pucha na RIS z baterią... Napewno min 9,6V.

Large to tylko jako bateria zenętrzna...

Link to post
Share on other sites

właśnie chodzi o to żeby nie było ponad 420fps bo jak sie niemyle na pasterniku jest taka granica, no ale cóż jeżeli przekroczy to będe wkładał słabszą sprężyne. No to teraz jeszcze ta bateria, 9,6V będzie na pewno wystarczająca? Może powiedz jakiej używasz i jak sie sprawuje. Kurcze nie chce wydawać kasy na puszke :/ a jedyna względna batka mini to intelect 1400mAh tylko czy 1400 to nie będzie mało na takie obciążenie?

Link to post
Share on other sites

Bateria to nie problem bo do puszki wszystko wejdzie... gorzej z wyważeniem, cała mas będzie spoczywać na przedzie i to nie jest wygodne...

Batka: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1569

+Pojemnik na baterie / Atrapa lasera AN/PEQ2 [P&J] http://www.taiwangun.com/?str=category&catId=50

 

Inna alternatywa to przeniesienie baterii na tył (wyprowadzenie kabli) i założenie jej w zewnętrznym pokrowcu,

 

moim zdaniem najlepszy sposób

Link to post
Share on other sites
Inna alternatywa to przeniesienie baterii na tył (wyprowadzenie kabli) i założenie jej w zewnętrznym pokrowcu,

 

moim zdaniem najlepszy sposób

 

 

Dokładnie tak. Biorąc pod uwagę to iż w s-system środek ciężkości jest nienaturalnie przesunięty do przodu jest to chyba najlepsze rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Jak wam coś powiem to będziecie ze mnie polewać. Mam zamiar kupić >>TO<< [ zauważcie że sama kolba taktyczna kosztuje 300zł najmniej, puszka na batke z 60zł replika granatnika to nie wiem bo nigdzie nie widziałem a zawsze sie mi marzyła, okładziny hm szit ale jakby zmatowić i coś sie może zrobi, rączka jak metalowa to ze 100zł. Więc wydaje mi sie że wyjdzie taniej niż kupno samej kolby. i jeszcze będe miał atrape granatnika do której też można wsadzić batke jak sie w niej pogmera. Wiem że to wygląda śmiesznie ale farbka modelarska, albo szmatka z rozpuszczalnikiem do matowienia i może być ok za małą kase biorąc pod uwage że gnata można zostawić na części albo pchnąć za jakieś grosze. Co myślicie?

 

EDIT: i jeszcze 2 magi, które może spasują do Ski a jak nie to hi cap za 50zł na allegro myśle że spokojnie pójdzie

Link to post
Share on other sites

sam nad tym myślałem, ale wyszło kilka "ale":

- granatnik - świetny patent, ale zamontowanie będzie wymagało zdjęcia dolnej części SIRa [on nie jest na RIS!!!] a bez tego gun trochę straci wg mnie na wyglądzie. chyba że pogmerasz i rozetniesz dolną część, wycinając mocowanie dolnej szyny to może wyjść ciekawie [zdjęcia eSki z granatnikiem wrzucałem na początku głównego wątku]

- kolba - szukałem przez długi czas taniej taktycznej i w końcu zdecydowałem się na stałą. Taktyczna potrafi artystycznie poprzecinać kable baterii. w dodatku ta nie jest taktyczną i będzie zapewne wymagała sporej ilości piłowania, potem nie mam pojęcia jak będzie z jej wytrzymałością, a i tak pewnie nie wejdą batki na grubych ogniwach

- waga - przy baterii w granatniku przód będzie jeszcze bardzie dociążony co sprawi, że bieganie przez dłuższy czas ze źle wyważoną repliką po prostu kogoś wymęczy na amen :)

 

ale jeśli się zdecydujesz to wklej jakieś fotki, może być ciekawie :) zawsze potem możesz sprzedać na części :) wyjdziesz pewnie na swoje :)

 

pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

dobra, biorąc pod uwage że to replika granatnika to nie będzie problemu żeby wkręcić do niej śróbki, czyli otwieram puche sir biore wkręt do metalu,podkładke i na żywca przykręcam granatnik albo wietce w nim dziurke i skręcam śróbką. No kolba wygląda na taką z miejscem na baterie:/ a zresztą wygląda na to że to "coś" należy do krakmana więc podskocze do nich to oglądnąć albo napisze maila z zapytaniem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...