Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z UMP od G&G.


Recommended Posts

Witam,

 

Mam replikę UMP od G&G (stock), no i mam w niej mały problem.

Otóż po załadowaniu maga do pełna, jakieś 4-5 pierwszych kulek replika wystrzeliwuje jakby hop-up wogóle nie działał. Zasięg i prędkość kulki jest naprawde niewielka. Po tych kilku kulkach problem znika i reszta leci tak jak powinna.

 

Mam dwa magi (low-capy) i na obydwu jest ten sam problem.

Dodam że po załadowaniu magów nie do pełna problemu tego nie mam.

 

Teoretycznie mogę ładować te parę kulek mniej, ale chyba nie powinno czegoś tak byc??

 

 

Wie ktoś jak to rozwiązać?? Z czym to jest problem, z magami czy z hop-upem??

Link to post
Share on other sites
na zdrowy rozum hop-up jest ok

dokładnie...

 

hmmm może wiele nie wniosę ale Twój problem to kosmos jakiś, ja czegos takiego(jak i innych problemów z hop-upem) nie miałem

 

Wydaje mi się że pełne magazynki to dziwny zbieg okoliczności, przecież odkąd kulka dostaje się do komory giwerę przestaje „interesować” czy i ile kulek jest w magazynku.

 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to to ze kulki w pełnym magu silnie naciskają na dysze powodując rozszczelnienie układu(tłumaczyło by to słaby zasięg oraz to ze problem ustaje gdy zasięg się zmniejsza) winę za to może ponosić źle odlana dysza(za cienki materiał daje się odkształcać lub coś z ułożeniem gumki hop-up ale co dokładnie niestety nie potrafię określić

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...