Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warhammer: Dawn of war


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dawn of War to niewątpliwie łakomy kąsek dla wszystkich fanów Warhammera 40000, ale także jedna z najlepszych strategii ostatnich lat.

Są tacy, którzy twierdzą, że za dużo w tej grze ściągnięto z Warcrafta 3, ale wyszło to tej grze raczej na dobre (osobiście uważam, ze mogli ściągnąć jeszcze więcej: ).

 

Poza tym wszystkim fanom tej gry, jak i miłośnikom dobrej strategii polecam grę, która powstała niejako na silniku DoW, czyli Company of Heroes traktującą o inwazji w Normandii 1944 i paru późniejszych potyczkach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

DoWa'a mam i często gram.. jak fundusze przyjdą to kupuję DC... jeszcze tylko Mark of Chaos 8) 8) btw: MoC jest turówką? chciałbym kidyś zagrać w WH40k albo WFB po necie na tury :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Niewiem ale spraw sobie DC to jest normalnie boska gra

Tak ci się spodoba że wejdziesz w komputer ( możliwe nawet że będziesz chciał zbierać figurki DoW'a [ ja zbieram ] )

 

--------------------------------------------------------------------

Przyzwyczaj się do zabijania >>>> to na porządku dziennym

Link to post
Share on other sites

EEeee stary... W DoW'a gram sporo (już to napisałem). "Figurki DoW'a" się nazywają "Warhammer 40 000" z podziałęm na rasy/oddziały... Mam Blood Angelsów na 1200 pkt. a z WFB mam Krasnoludy na 1500pkt. Ja serio wiem z czym to się je :mrgreen: :mrgreen: Ciekawiło mnie tylko czy Mark of Chaos (czyli jak kto woli WFB on-line) jest turówką. Bo wiem że stara wersja WH40000 (bij-zabij zapomniałem nazwy) była turówką.

Link to post
Share on other sites

Bez wątpienia jedna z najlepszych RTS'ów ostanich lat :) Ale według mnie gierka pokazuje swoje możliwości dopiero w trybie multi. Najlepiej gra mi się Chaosem, a co się będe.

Hamatchi+dobry kumpel+DoW = Zarwana nocka :uśmiech:

Sam przymierzam się do figurek ale ze względów finansowych narazie się powstrzymam :P

Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego gram Chaosem bo czasem mam wrażenie że Space Marines są ZA silni. A nie lubię jak jest zbyt prosto :-F Pozatym warto spróbować zmasowanego ataku Chaos Marines z infiltracją ze wsparciem Plugawicieli- założę się ze Twoi Marines mieli by problemy z odparciem dobrze poprowadzonego ataku ;)

 

Ale dalej uważam że gra jest całkiem nieźle wyważona pod względem siły ras. No, może poza nieco słabą Gwardią, nigdy ich nie lubiłem :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...