Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M92 F Tokyo Marui


Recommended Posts

- Nie zostaje.

- Otwiera się.

- Za lekka. Mam jej "dociążoną" kopię z UHC (miałem okazję porównać - 1:1). Niemniej polecam (ze sprężynowych M9'tek nie miałem w rękach chyba tylko HFC, STTi to badziewie, reszta - KWC, UHC, Marui - jest niezła).

Link to post
Share on other sites

Popieram, mam UHC i po wystrzeleniu około 1000 kulek nic nie szwankuje, celność i zasięg jak na krótką sprężynę do walki w budynkach wystarczy (z 10m skupienie strzałów rzędu kilku cm, na ok 20m nie trzeba brać żadnej poprawki, chociaż skupienie oczywiście jest rzędu kilkunastu cm) a na 30m.... no, to już gorzej, ale za którymś strzałem można kogoś trafić. Poza tym jest dosyć ciężka (600kilka gram- sam ważyłem) i pod tym względem lepsza nawet od Tokio Marui, a przy tym tańsza od niej o 60 zł. Magazynek na 20 kulek- starczy. Wady- zamek ma nieco "popielaty" kolor, na moje jest brzydki, no i nie ma oryginalnych oznaczeń producenta. Ale spośród replik 92f UHC to chyba najlepszy wybór. Polecam.

Aha- podane osiągi są ma kulkach 0.2 i z ręki, przy słabym wietrze. Sądzę, że beretta z TMarui ma nieco lepszą celność i zasięg, ale te kilka(naście?) procent osiągów nie jest warte wydawania prawie dwa razy tyle pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tą Berettę, według mnie o wiele lepsza jest KWC z www.military.pl. Nie kupuj jej bo bedziesz żałował (jest lekka, wszystko w niej skrzypi, przy naciągani masz wrażenie że się zaraz rozleci). Kupiłem ją tydzień temu i żałuję!! Kumpel ma KWC o którj piszę, jest o wiele celniejsza, cięższa i mocniejsza. O sile nie wspomnę...

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz na myśli UHC (bo nie wyraziłeś się jasno, w temacie jest tm), to zapewniam, że mój egzemplarz:

- nie jest lekki

- nic nie skrzypi

- nie rozlatuje się ;-) na razie :lol:

i nie mam wrażenia, że ma to nastąpić

ja nie żałuję

a KWC z http://www.military.pl/?prod=38&cat=28 jest o niebo lżejsza (miałem kiedyś w łapie) i ma masakrycznie mały magazynek, osiągi nie są znacząco lepsze, a komentarze w sklepie (średnia ocen: 3,7) jakoś nie są tak pochlebne jak te o UHC

Link to post
Share on other sites

Ja mam TM i nie narzekam. Porównywałem z HPA KWC i nic dodać nic ująć, jedyną wadą TM byłą masa. KWC jest brzydko wykonana i mam strasznie mały magazynek(12 kulek- mniej niż oryginał).

Zasięg miałby podobny, ale na temat mocy nie będe się kłucił, może faktycznie prędkość wylotowa w KWC jest większa(military podaje 90m/s dla HPA, a specshop dla Tm zaledwie 62m/s).

 

BTW nie macie już co robić? O wszystkich tych replikach były już tematy, o TM co prawda zamknięty. Shogoon chciał odpowiedzi na kilka pytań i je dostał, ale po co ciągnąć dyskusje o HPA czy UHC?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja swoja dociążyłem tymi ciężarkami z UHC, jest idealna.

 

Na 0.2 kulkach ma zasieg lepszy niz długie TMy, ale za to malo FPSów :P

 

Czesto na polu walki powstawaly efekty matrixa, kolega stał i robił uniki przed kulkami ;D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam berette 92f UHC i jeste jak na razie bardzo z niej zadowolony. Jedyne co to nie należy do niej stosować kulek 0,12 chyba że ktoś lubi mieć efekt "rozrzutu niekontrolowanego":D Używam 0,12 i celność jest naprawdę dobra. Z początku często robiły się różne dziwne rzeczy z HU, ale w tej chwili broń jest prawie niezawodna. Piszę prawie, bo czasem zdarza jej się zaciąć, jak np załaduję do pełna magazynek i broń próbuje połknąć na raz 2 kulki, ale to sie może zdarzy raz na sto strzałów. Jest świetnie dociążona i wygląda bardzo porządnie. Zastanawiam się tylko nad dodatkowym magazynkiem, bo 20 kulek na strzelance w pomieszczeniu starcza na dość krótko i później pojawia się problem:) Jeśli beretta to tylko UHC (cena/jakość)

Link to post
Share on other sites

czasem zdarza jej się zaciąć, jak np załaduję do pełna magazynek i broń próbuje połknąć na raz 2 kulki, ale to sie może zdarzy raz na sto strzałów.

 

Mi tam się coś takiego nigdy nie zdarzyło. Może jak zapakujesz za dużo kulek tak jest. Optymalne kulki to 0.2, zapewniają dużo lepszą celność i nie lecą w niebo ;-)

 

A tak na marginesie, to chyba jest temat o wersji Marui, nie o jej kopii made by UHC.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...