Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M92F [UHC]


Recommended Posts

"Kozak nie celił, nie celując wystrzelił i ugodził w sam łeb... wojewody."

A owszem, jest to UHC, dokładnie taka jak moja, ale na stronie widnieje li tylko marketingowy bełkot. Metalowa jest w tej replice tylko prowadnica zamka (guide rod, ten pręt pod lufą) i sprężynki. Nic poza tym.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Berettę UHC w Specshopie jakieś 2 miesiące temu i rzeczywiście waży 600 gram, bo ważyłem ją. Fakt, że obciążona jest głównie tylna część pistoletu, ale jest jak na plastykową replikę naprawdę ciężka. A lufa jest metalowa, jak co (sprężyny też ;-) Spust jak najbardziej plastikowy, ale o solidnej konstrukcji. 30 metrów zasięgu ma, ale celność i siła na tym dystansie są oczywiście słabe. Z 20 m można bez problemu trafić w kartkę A4, więc nie jest źle. Czy są metalowe mechanizmy? Wątpię, ale nie sprawdzałem. W każdym razie chodzą bez zarzutu. Zresztą jest opis na zbrojowni, który zgadza się z tym, co napisałem.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Berettę UHC w Specshopie jakieś 2 miesiące temu i rzeczywiście waży 600 gram, bo ważyłem ją. Fakt, że obciążona jest głównie tylna część pistoletu, ale jest jak na plastykową replikę naprawdę ciężka. A lufa jest metalowa, jak co (sprężyny też ;-) Spust jak najbardziej plastikowy, ale o solidnej konstrukcji. 30 metrów zasięgu ma, ale celność i siła na tym dystansie są oczywiście słabe. Z 20 m można bez problemu trafić w kartkę A4, więc nie jest źle. Czy są metalowe mechanizmy? Wątpię, ale nie sprawdzałem. W każdym razie chodzą bez zarzutu. Zresztą jest opis na zbrojowni, który zgadza się z tym, co napisałem.

to ja juz sam nie wiem :evil: :evil: ta ktura miałem w łapach w tajgunie napewno nie wazyłą 600 gr :wink:

Link to post
Share on other sites

Też zaczynam mieć wątpliwości, może jest kilka wersji tego guna. Mój ma napis na pudełku "HEAVY*WEIGHT" i waży te 600 g +/- 10g; żeby było śmieszniej, naklejka na pudełku informuje, że importerem jest Tajgun (kupiłem w specshopie) a ponadto widnieje informacja, że hop up jest wykalibrowany na kulki 0.12- to bzdura, latają za wysoko i niecelnie, a 0.2 prawie idealnie. Ja jestem z niej zadowolony, ale jeśli ktoś sprzedaje jakieś gorsze wersje po tej samej cenie to już baaardzo nieładnie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Hej!

Miałem obie wersje Beretty UHC. Jedna lekka, bez działajacej blokady spustu, okna wyrzutnika łusek i oryginalnych oznaczeń, częściowo lakierowana na srebrno...

i druga - 600g, ładnie wykonana (zamek!), z blokadą, oznaczeniami, łatwo rozbieralna, naprawdę fajna.

Co najdziwniejsze, obie strzelały tak samo celnie! :-F

Link to post
Share on other sites

Jedna lekka, bez działajacej blokady spustu, okna wyrzutnika łusek i oryginalnych oznaczeń, częściowo lakierowana na srebrno...

Przyznaj się, gdzie ją kupiłeś (jeśli przez internet to podaj link), bo jeszcze nie widziałem na oczy srebrnej wersji UHC, a jestem ciekawy ;-) . Chyba, że to po prostu było STTI. Aha, jak co to UHC nie ma oryginalnych oznaczeń, jedynie coś na ich podobieństwo.

Link to post
Share on other sites

Przyznaj się, gdzie ją kupiłeś (jeśli przez internet to podaj link), bo jeszcze nie widziałem na oczy srebrnej wersji UHC, a jestem ciekawy ;-) . Chyba, że to po prostu było STTI. Aha, jak co to UHC nie ma oryginalnych oznaczeń, jedynie coś na ich podobieństwo.

Niestety, podarowałem ją koledze i ktoś ją ukradł.. :cry: Wyglądała tendetnie dosyć ale nie miała Y&P na okładzinach tylko 3 strzały, więc to na pewno nie było STTI. Kupiłem ją na Allegro za coś 20 zł w pudełku UHC z katalogiem firmowym, gdzie ten model był narysowany.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...