Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II Edycja Majówki z Airsoft'em 2007 Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Panowie! Musicie byc! Gdzie moze byc lepiej niz nie na Borneo :P :F

W tamtym roku zabawa byla przednia, w tym bedzie jeszcze lepiej.

Decybel, potrzebujemy znadarmów, mam juz 2 osoby a potrzeba 8.

Na deklaracjach daj takie info czy ktos zgadza sie byc zandarmem.

Na wyposażenie zandarma wchodzi tomfa i CS Gas w sprayu itd. Bezpiecznie byc musi.

Napewno sie postaramy żeby nie było jak w tamtym roku, na wejściu jakis nawalony koles pikował czymś na czym było napisane TICO itd. Tego nei będzie napewno w trakcie strzelanek, wieczorem można pic do maksimum ile sie zmieści. Żandarmi będa też tego pilnować, co by kulturwa była i zachowanie na godnym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich

 

Udało się wreszcie coś ruszyć w sprawie imprezy. Niestety po zmianie władz Samorządowych w Bornem Sulinowie nie szybko można było uzyskać stosowne zezwolenia. Udało się to jednak i po 20 stycznia postaramy się już uruchomić forum dedykowane imprezie. Wtedy Będziecie o wszystkim informowani na bieżąco.

 

Kiedy forum ruszy powiadomię Was tutaj stosownym postem.

 

Pozdrawiam

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest w tym roku, ale mogę Ci powiedzieć, że w poprzedniej edycji wymagane było ukończenie 18 lat, a osoby które miały lat 16 mogły uczestniczyć za okazaniem pozwolenia podpisanego przez opiekuna.

 

Jak jest w tym roku ? - w tej kwesti musi się organizator wypowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Tak tak :) Sam byłem tym niedobrym jeńcem :) Zgwałcić się nie dałem :P Jedynie moje 4 litery zgwałcił chłód więziennego okopu :P A Doktorre machał mi przed oczami swoją lufą ... :P heheh

 

Co do ograniczenia wiekowego oczywiście będzie przy tak dużej imprezie. Zasady będą podane niebawem na forum.

 

A co do forum dedykowanego imprezie, prace już się kończą i pod koniec stycznia wreszcie ruszymy ze wszystkim.

 

Pozdrawiam

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Witam

 

z radością informuję, że forum dedykowane imprezie zostało właśnie uruchomione. Pod koniec przyszłego tygodnia forum powinno zostać uzupełnione pierwszymi ofertami sponsorskimi oraz listą stoisk handlowych. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem forum.

 

Oto adres: http://www.majowkazairsoftem.fora.pl

 

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania forum.

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...