Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki 6mm z aluminium


Recommended Posts

Hejka

Sledze ten Topic juz od pewnego czasu bo kompltuje liste zakupow do snajpery Rugera MK1

I zdecydowalem na kulki aluminiowe ze wzgledu na wykonanie i precyzje co w snajpieniu waznym jest. Pozatym i tak na dystansach 0,33 sie uzywa.

Co do nie rozbijania sie to gram juz 3 lata i kulka uderzajac w bron nigdy sie mi nie rozpadla nawet w CQB. Raz rozwalilem kulke po przulozeniu lufy do marmurowego parapetu jak chcialem sile AEG sprawdzic to przec tlumik plomieni mi odlamiki polecialy. to byl JEDYNY razkiedy kula sie rozpadla. Pozatym szerkok tu uzywane Kompozyty to tez wzmocniona i dociazona konstrukcja.

Co do obrazen to chcialbym tu przypomniec staroswieckie E=mv2 a we wzorze tym jakos stalych materialowych nasz nauczyciel fizyki zapomnial dodac......

NIEWAZNe z czego jest kulka wazne z czego ja wystrzelisz. Metal jest kwestia czysto psychologiczna. Po prostu kojarzy sie z czyms twardym i na pewno bolacym mimo rze jak koles wali z kompozytow 0,4 to jakos nikt nie twierdzi ze to morderca tylko ze snajper i ma dobre ammo.....

Takie moje 3 grosze......Pozdro

Link to post
Share on other sites

Hejka Znow doubluje i Moderek mnie za to linczuje.

Pisalem poprzedni post tuz po lekkiej zjebce od szefa i stad ton wypowiedzi........ot biurowa rzeczywistosc....

Uno: sorki za ton

Duo: Sorki za bledy "rze" przez rz.......moja nauczycielka polskiego pewnie juz rolercoster sobie w grobie montuje........

 

Ale wracajc do kulek to patrzylem troche i kosztuja horrendalnie duzo w PL. Akurat w ciagu najblizszych dwoch tygodni sprowadzam sprzet z USA i tam 2000rds. to 24,99. Sam to kupuje i jak ktos tez chce cos sprowadzic z www.evike.com to zapraszam (byle nie za duzo bo przez clo idzie jako prezent a kontenery chyba sa lekko podejrzane...)

W kazdym razie na poczatku wrzesnia beda na 100% testy na rugerze kulek 0,33 aluBB.

Jak mowil Zylet: waga i predkosc daje te same efekty na kazdym materiale. A wykonanie robi swoje i kazdy snajper doceni dobra amunicje

zwlaszcza w dobrej cenie.

PS. Kulki smugowe oferowane pod nazwa matriks sa fajne ale swiatlo trzymaja gora 1 min wiec bez tracera albo tracera Homemade anirusz.

Probowalem przed wlozeniem do maga i efekt byl znikomy.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...