Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-14 Wood/Olive made by China


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak z tymi magai to good pomysł!

Może tak zamówić wspólnie z 2 zestawiki i cosik jeszcze ja np. wziąłbym jeszcze dysze do M14. Wtedy będzie luzik. :-F

Więc pozostaje tylko kwestia dogadania się. Jak napisałem wcześniej jestem za zakupem tych magów - urobiłem już żonkę i wezmę 5 sztuk. ( Wychodzą po jakieś 22 zł za sztukę , a DF są na 50 kulek jak pisał Mendi i kosztują 37 zł. ) Więc chyba sie opłaca - możliwe , że nie umiem liczyć! :-F

Link to post
Share on other sites

Z tymi magami optymalnie byłoby zrobić tak:

- zdeklarować się kto ile magów chciałby zakupić,

- zamówić 2 komplety magów (20szt.) wtedy przesyłka gratis

"Wysyłka jest możliwa TYLKO dla zamówień za zł 400 lub więcej i JEST BEZPŁATNA. Waga paczki max. 29999 g"

- najlepiej gdyby jedna wiarygodna osoba kupiła to na siebie i odsprzedała chętnym (co było by szybszym rozwiązaniem), badź najpierw pozbierała kasę a poźniej zakupiła i rozesłała - kwestia dogadania.

 

Ja w każdym razie deklaruje się do zakupu 4 magów. Chciałbym miec je na zlot 28 kwietnia, ale to raczej niemożliwe chyba będzie... no chyba że to ja na siebie wezme te magi.

 

GALANDISCH tak bajdałej, to jeśli ta dysza prometeusa jest wymiarów guarderowskich, to niestety niebardzo pasuje do popychacza, jest za którka i ma za dużą średnice - czyli jednym słowem kiszka :???:

 

P.S. N.A.T.tobi: zmieniłem okablowanie, wywaliłem wtyczki, założyłem dobrą batke a podwójna kulka jak była tak jest ;-) Kombinowałem z komorą hu ile sie dało, bez efektów. Może coś z tym zasr... popychaczem?

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
Panowie w sprawie zamówienia na magi:

4 sztuki biorę ja

4 sztuki dla Galandisha

3 sztuki dla Arreis

 

Pozostaje nam 11 sztuk do rozdysponowania, czy są jeszcze jacyś chętni?

 

Raczej 9 sztuk,

bo 11 jest już zarezerwowane.

Edited by mastah
Link to post
Share on other sites

Witam panowie! Widze ze magi zamawiacie? :-F

Mam problem z moja M14 mam ja od ok. 2 miechów a juz cos sie z nia stalo... (Pewnego dnia za gorami za lasami :-F) naladowalem batke strzelilem raz, a drugi raz juz nie chcialo... batka naladowana na 100%, lufa nie jest zatkana, nie czulem zadnego specyficznego zapachu ani jakiegos zgrzytu wskazujacego na usterke repliki. Narazie nie probowalem rozkrecac bo chyba bede reklamowal... POMOCY!!! :wink: :poddanie:

 

(a tak nawiasem to juz wiadomo co jest lepsze? Kart czy AGM?? Bo ja nie jestem na bierzaca, bo tymczasowo nie mam dostepu do kompa :-F :evil: :cry: :wink: )

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

@Mastah - Wiesz co sie moglo stac z moim M14? :cry: (post do góry)

 

I mam jeszcze jedno pytanko... Czy wy(a prynajmniej wiekszosc z was :-P ) jak malowaliscie camo to zdrapywaliscie ta zieloną "gumke do mazania" ktora pokrywa łoże??

Link to post
Share on other sites

ok... A czy ktos moglby mi odpowiedziec na wyzej zadane pytania?? Wiem ze wszyscy sa bardzo podniecenie kupnem magów :-F , ale ja naprawde potrzebuje POMOCY!! Nie wiem co robic :cry:

 

(gdzie mozna tanio kupic szyne np ris do M14? :D)

Link to post
Share on other sites

Panowie w sprawie zamówienia na magi:

4 sztuki biorę ja

4 sztuki dla Galandisha

3 sztuki dla Arreis

3 sztuki Bartek_86

3 sztuki BisonPL

 

Czyli razem 17, jakby się chętny jeszcze na 3 magi znalazł, to jutro albo nawet dzis wieczorem zamawiam.

Ktoś o numerze gg 5931181 pisał do mnie że chce 2 magi, ale wolałbym potwierdzenie na forum .

 

Koszt maga tak jak sami kalkulujecie - 20zet sztuka + koszt przesyłki ode mnie do każdego chętnego.

 

@KOT

Sprawdz kotku czy przypadkiem bezpiecznik ci sie nie zjarał w kolbie. Może być równiez pęknięty kabel (bo stockowe lubią pękać) lub po prostu odłączył sie kabel od silnika.

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites

Skoro o bezpiecznikach mowa....mi się zjarały dzisiaj trzy. 3,15 A....i nie wiem dlaczego. Bateria mini 8,4 1100mAh chodzi piknie, a Large stockowa pali bezpiecznik jak tylko nacisnę spust...wszystko zaizolowane, kable Classicowskie więc wykluczam zwarcie. Może batka? Sam nie wiem :/ Pomóżcie...:)

Link to post
Share on other sites
A takie pytanko,

gdybyście mogli,

to zmienilibyście w tej replice ?

Czyli co warto w niej zmienić ?

 

A jak myślisz o czym jest ten temat ?? :wink: ręce opadają normalnie dobrze że przez net nie można dać w ryj....

 

Drakeus zmieniałeś sprężynę?

Link to post
Share on other sites

Kable nie sa zlamane, bezpiecznik jest lekko brązowy(?) ale chyba jest ok, a wtyczka do silnia to ni wiem bo nie wiem jak sie tam dostac. Jedyne co mnie troche zanipokoilo to czarny kabelek w jednym miejsc jest lekko podciety, w jednym miejscu nie ma gumki izolującej i widac drut... ale chyba to nie jest tego wina

 

@Mendi - Nie nazywaj mnie Kotkiem bo w ryj :-F :-P

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...