Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki Magazynek do G36?


Recommended Posts

To zależy - jeśli preferujesz bardziej realną zabawę z wymianą magazynków - to zdecydowanie Low-cap.

Miałem dwa Low-capy TM i sprawowały się bez zarzutów - mogę zdecydowanie polecić.

A czy kupić jeden czy dwa w tej cenie to musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

 

Ja jednak preferuję Mid-capy (STAR) - mam dwa na stanie a docelowo od wiosny będą cztery sztuki, bo nie lubię nosić luzem zapasowych kulek.

 

Jest to bardzo indywidualna sprawa i trudno tu cokolwiek doradzać.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Używałem kilku różnych magów do G36, za wyjątkiem tych z G&P i TM:

Hi-Cap z CA - bez zacięć, dobrze siedzi w gnieździe,

Mid-Cap ze Stara - zaczęły się zacinać po niecałym roku- dwie kulki blokuja sie obok siebie (choć podobno to wina kulek - używam GF, na Excelach również się bokują) - trzeba spiłować donośnik/dopychacz w magu, wymagają dość częstego smarowania, plusem jest to, że można je banalnie łatwo przerobic na realcapy

Low-Cap z CA (atrapy naboi) - podają kulki bez zarzutu, kolebią się w mocowaniu magazynka, słabo się szczepiają (lepiej je dodatkowo okleić taśmą), oczywiście ładujemy do nich tylko ok. 35 kulek, żeby działały, jak realcapy :D

Real-Cap ze Stara - kulki się zacinają (oczywiście dwie obok siebie) - trzeba spiłować donośnik/dopychacz w magu i powoli ładować,

Magazynek 20(wg producenta)/19(tyle mieście naprawdę)/16(tyle można wystrzelić) kulkowy - podaje kulki bez zarzutu, trzeba tylko nieco wprawy na początku żeby go dobrze założyć (piszę o tym w wątku dotyczącym G36 -dział Elekktryczne).

 

PS. WAR IS HELL, a HICAPY I MIDCAPY są dla LAMERÓW :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zakupiłem ostatnio dwa magi MAG'A 8)

Zacinać się nie zacinają, tylko z początku czasem podają po dwie kulki.

Co do klipsów to już na pierwszej strzelance jeden sie odwalił, a nawet złączone dwa magi przy zmienianiu się rozłączały. Potraktowałem je silikonem oraz taśmą - teraz już nie ma szans.

Istnieje możliwość wyjęcia sprężyny, wiec z konserwacją nie ma problemów.

Za tą cenę według mnie to dobry zakup.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...