Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

esco

Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,694 profile views
 1. Ta polecam. Ja używałem tylko jednego koloru. http://gunfire.pl/product-pol-1152202380-Farba-do-maskowania-WH-DK-Gelb.html Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 2. IMO najlepszy tutorial takiego malowania. Usuń tylko stara farbę. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 3. Najtańsze Specny masz od około 650zł dorzuć do tego jakieś rabaty z newslettera i cena robi się spoko. Starczy na resztę sprzętu: http://gunfire.pl/search.php?text=&pricelimitmin=0.00&pricelimitmax=7487.31&menu_alt%5B1_1%5D=366&menu_alt%5B1_2%5D=&menu_alt%5B1_3%5D=&producer_alt=1208513650&sort=price&order=a
 4. Może nie do końca Comp3 ale sprawdź to: http://gunfire.pl/product-pol-1152206995-Replika-celownika-kolimatorowego-Battle-II-z-celownikiem-laserowym.html http://gunfire.pl/product-pol-1152205533-Replika-celownika-kolimatorowego-Operator-czarny.html
 5. Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie nie malują niektórych elementów - najczęściej gumowych lub drewnianych? Jak już maziać to całość. :)
 6. Nie wiem czy jest do końca typowe malowanie ale i ja się pochwalę:
 7. Jaki skład materiałowy jest optymalny jeśli chodzi o te mundury? 65 % cotton/35% Polyester czy może lepsze 65 % Polyester/35% Cotton?
 8. A masz oryginalny hełm czy kopię? Ja mam kopię i pomimo tego, że zawieszenie jest dobrze zrobione to nie leży idealnie - hełm jest za duży. :)
 9. Ja również zamawiałem zawieszenie i u mnie jest ok. :)
 10. No szyje świetnie, ale co z tego. ;) Piotrze wiem, że byłeś ostatnio chory - pisałeś mi to w mailu, ale podłączam się do pytania poprzednika. Kiedy dostanę swoje zamówienie? Nie będę już się rozpisywał, kiedy było ono przyjęte, bo nie chcę bić piany, ale powoli sytuacja zaczyna być nieprzyjemna. :( Miałeś mi wysłać zamówienie (dane dostałeś w mailu) czekam na informację. Pozdrawiam esco
 11. Poinformowany klient to spokojny klient. Przydałby się choćby automatyczny mailing co do ewentualnych opóźnień. Ja teoretycznie jestem umówiony na dzisiaj na odbiór. Czekam na info mailowe od Piotra.
 12. Nie chcę być niemiły, ale co z odpowiedzią na mojego maila? Ponoć zamówienie było gotowe do odebrania ponad miesiąc temu?
 13. Piotrze proszę o kontakt mailowy (odpowiedź) w sprawie mojego zamówienia. Wiem, że to drobnica, jednak nie mogę się doprosić odbioru / wysyłki.
 14. esco

  Gunfire.pl

  Jak wiadomo element nie słynie z luf precyzyjnych. :)
×
×
 • Create New...